Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Előfordult mással is hogy...

Előfordult mással is hogy miután mezítláb sétált néhány kilómétert átlagos, poros, kavicsos földúton és aszfalton, vízhólyag keletkezett a sarkán, vagy a talpán?

Figyelt kérdés
Tettem egy kisebb túrát, de a flip-flop nagyon kényelmetlennek bizonyult az egyenetlen talajon. Már megfájdult a bokám, inkább anélkül folytattam. Tudom, cipő, meg minden, de ez úgy spontán jött.

2023. szept. 14. 23:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10:

Rekortán az a futópályák anyaga. Tartalmaz aszfaltot is, de puhább, rugalmasabb.

2023. szept. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Oh köszi, nem tudtam. Igen, sokkal jobb rajta mezítláb járni mint aszfalton
2023. szept. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Sajnos ha először gyalogol, fut az ember cipő nélkül, hajlamos úgy használni a lábát, mintha cipő lenne rajta. ( nekem a sarokpárna külső oldala lett vízhólyagos, ahol a cipőm sarka is jobban kopik.) Többedszerre, gondolom kialakulhat valami technika, vagy gyakorlat és nem lesz ilyen gond. Mert amúgy nagyon jó érzés.
2023. szept. 18. 21:58
 14/14 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulnod újra mezítláb járni, úgyhogy csak fokozatosan. Elején fájni fog a lábad, izmod, jövőre már nem
2023. szept. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!