Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A harcművészetekben mennyire...

A harcművészetekben mennyire tanítják/alkalmazzák a harapást, mint technikát?

Figyelt kérdés

febr. 9. 00:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Belinkel egy animét xD ekkora kretént
febr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Egy harcművészeti animét
febr. 13. 00:49
 13/17 anonim ***** válasza:
Jézusom, csak fogtam a fejem, amíg néztem. Sajnálom, ha nekem kell lerombolnom a fantáziavilágodat a szüleid helyett, de ilyen nincsen egy harcművészetben sem. Hiszen egymáshoz sem értek 🤦🤦
febr. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak kutyakiképzőben tanitják.

A kutyáknak!

Az embereknél automatikusan kifejlődik, amint kinőnek a tejfogak.Főleg ovodában alkalmazza néhány "vásott kiskölyök".

febr. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Speciális katonai kiképzéseken tanítanak extra produktív módszereket, az ellenfél gyors megsemmisítésére. A csatatéren néha nem a fair harcművészet a cél, hanem a hatásosság, az ellenfél likvidálása. Az életéért küzdő ember bármit képes bevetni. Evvel mindkét fél így van, vagyis, ha te fair vagy, akkor nagy eséllyel alul maradsz.

Viszont a kérdező által felvetett módszer kerülendő, mivel ez veszélyes mindkét fél számára! Mindketten fertőződhetnek, így hatásossága megkérdőjelezhető. Alapvetően a közelharc ezen okból kerülendő, ráadásul számtalan kiváló távoli módszer létezik. Ezeket kell előnyben részesíteni!


Ajánlom figyelmedbe az alábbi cikket is:

Kétszer veszélyesebb az emberi harapás, mint a kutyáé

[link]

febr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
márc. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Most komolyan, a Baki c. anime?

Hány éves vagy, ne haragudj?

ápr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!