Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Lábfájdalom ellen mit lehet...

Lábfájdalom ellen mit lehet tenni? (harcmuvészet)

Figyelt kérdés

Kyokushin Karatéra járok már olyan 2-3 éve és mióta elkerultem nagyobb városba ott meg keményebben edzunk erosodunk ami annyit jelent hogy szétrúgják a lábamat és hogy ettol erosodok,megszokom a rúgásokat...stb

-Ezt csinalom már régóta és most már annyira fáj a lábam hogy nem bírom befeszíteni,alig bírom felemelni szal úgy szétrúgják hogy majdnem osszecsuklok.


EZÉRT kéne valami ami enyhíti a lábaimon a fájdalmaimat ti mit szoktattok ilyenkor tenni?


2010. okt. 26. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Pihentesd, kenegesd olajjal, vegyél forr fürdőt.
2010. okt. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát a forró fürdő pont nem jó.

DICLAC kenőcs, pihentetés, csökkentett folyadék bevitel (esetleg szauna)


Sokszor kialakul csonthártya gyulladás, na akkor orvos.

2010. okt. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bekem bejött a forró fürdő.
2010. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

forró fürdős áztatás - majd szállj ki, és locsold le hideg csapvízzel, majd szállj vissza a fürdőbe, és ismételd meg.


ezt már a rómaiak is használták köszvény és görcsök kezelésére.

2010. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Feketenadálytő krém. Pont ilyen esetekre javasolják. Én is használtam, használom.
2010. okt. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Áh,a sziklatestű üvegállú kyosok:).Mindenképp hagyd ki az edzést,amíg meg nem gyógyul,regenerálódik.Nálam ha nagyon keményen lecomboztak kb 5nap-1 hét alatt jön helyre.

Lelilult combbal,meg miért hagyod magad rúgni?Ilyenkor megmondom a páromnak,hogy ne rúgjon oda és kész.

2010. okt. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nem hagyom magam csak nem szabad a rúgásokba belevédeni ezt hívjuk erosodésnek.

Nem lila a combom ma még megyek edzésre aztán majd 1 hét pihenést csinálok.

Csak az izmaim fájnak ha befeszíttem oket,vagy ha lábon rúgnak.

2010. okt. 27. 14:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Csináld de nehogy az ízületed bánja
2010. okt. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nem lila,akkor mehetsz.Én is beszélgettem már sok emberrel,edzőtársaimmal a combosról.Kb 3 tiszta erő,megbikázott,telitalálat combost bír ki egy ember,hogy láb ko-t kapjon.Persze ha nem talál telibe az nem számít.

Viszont sérült lábra ha rárúgnak,akár el is szakadhat az izom,vagy mindenféle szövődmény létrejöhet.A sérülések kipihenése ugyanolyan fontos,mint az edzés.

2010. okt. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!