Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Magyarországon a Real Madrid...

Magyarországon a Real Madrid fanok vagy a Barcelona fanok lehetnek többen?

Figyelt kérdés
ápr. 21. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Ez 2024-ben már egy nagyon lecsengett kérdés. Itthon évek óta nem nézi valójában senki aktívan a LaLigát. Most a Premier League a menő.

7-8 éve (amikor ennek a kérdésnek még volt aktualitása), amikor még volt aktualitása ennek a kérdésnek a Ronaldo VS Messi párharcok miatt, és a BBC VS MSN derbik miatt, akkor Magyarországon eléggé egálban voltak a két tábor fanjai (akik zömében általános iskolás kisfiúkból álltak). Talán Barcás tornazsákból többet láttam akkoriban, de CR7-es facebook borítóképből se volt sokkal kevesebb.

ápr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy nem a labdajátékok kategóriába írtam ki ahova eredetileg szántam:D
ápr. 21. 13:36
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Minden nagyobb ismertebb bajnokságot Európában ami nem NB1 azt szívesen követek és nézek. Az ismerősi köröm nagy része Real Madrid szimpatizáns, egy kettő aki Barca. Én egyik klubnak sem vagyok a híve, szóval ezért vagyok képes pártatlanul és objektívan látni az egészet amire ők nem képesek mert a másik szapulásán kívül mást nem tudnak mondani. Nem hinném, hogy van ilyen, hogy divat most ez meg az a bajnokság. Lehet, hogy már nincs Ronaldo és Messi a Laligában de mégis a világ egyik legjobb bajnokságáról beszélünk. Ezen kijelentés szimpla hülyeség.
ápr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

"Real Madrid fanok vagy a Barcelona fanok lehetnek többen?"

Atlético ❤🤍

ápr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Miért fontos ez?
ápr. 23. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Barcelona. Real Madrid inkább rikárdóék körében volt népszerűbb, de azért volt/van átjárás
ápr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!