Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 5 kilóval edzek csuklyára és...

5 kilóval edzek csuklyára és vállakra kezdő vagyok. Elég az még?

Figyelt kérdés
próbáltam már nagyobb súllyal is de nem bírtam és a csontom fájdult meg. 5 kilóval pedig 60-70 oldalra emelést is le tudok keverni és utána szépen bedurranok. Ez így jó? Kreatint szedhetek kezdőként?
2010. nov. 10. 21:20
1 2
 1/13 anonim válasza:

Hello.


Kreatint ne szedj kezdőként, először a gyakorlatok szabályosságára ügyelj :) Vagy sportolj valami mást, ahol az edző segít neked mindenben, esetleg konditerem.

2010. nov. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
csá , ne szedj kezdökent kreatint nem sok pozitiv hatása lenne, a 60-70 ismetles az sok , bar attol is függ h mit szeretnel elerni izomtömeget növelni vagy szálkásitani, inkabb valaszd a 3x 20at egy kcisit nagyobb sullyal, valami vitamin csomagot azert beszerezhetsz., remelem tudtam segiteni
2010. nov. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60-70?????? Annyit én se bírnák 5kg-nál többel.:D én 11 kiloval szoktam 4* 8-10 et. Csuklya: fogj meg egy legalább 10 kilós súlyt és csinálj vállvonogatást. mondjuk 4* 20-25 t.
2010. nov. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"bar attol is függ h mit szeretnel elerni izomtömeget növelni vagy szálkásitani,"


Tévhit, hogy a két edzést meg kell válogatni. Ha visszaveszel a súlyból, akkor nem kap megfelelő terhelést az izom és beáll az izomkatabolizmus. A pihenőidő csökkentésén kell változtatni.


Oldalemelést csinálsz? Az vállra megy. Csuklyára a vállvonogatást ajánlom. Csináld 4*10-be!

2010. nov. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi de a 4x10 az hány kilóval?
2010. nov. 14. 17:23
 6/13 anonim ***** válasza:
Amennyivel bírod szabályosan! Ne is legyen sok, ne is kevés! Csak szabályos legyen, mert ha nem szabályos akkor több kárt okoz, mint hasznot! Szerintem (ha kétkezessel csinálod) vagy 40kg. Nemtudom. Te érzed! Én úgy szoktam, hogy két 32kilósat megfogok és 3*10-12-t megcsinálok. De előtte hát meg váll van. Szóval nem csak csuklyára edzek!
2010. nov. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
fuu az a baj nekem csak 10 kilósom van itthon meg egy 5 kilós fitness súlyzó azzal szoktam melle meg vállakra és szépen meglátszik már
2010. nov. 14. 18:18
 8/13 anonim ***** válasza:
ellözö vagyok, ha nincs nagyobb sulyod akkor emelgess farönköket,,vagy ha van penzed akkor vegyel a bontoba 100-200ft-ert kilojat,, én speciel 100ft-ert vettem,,de az a 10 kilos sulyzo lofaszt sem er, nem fog nöni az izmod töle, csak nagyon minimalisan
2010. nov. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszi azt elfelejtettem írni, hogy 190 centi és 94 kiló vagyok amúgy szóval, azért gondoltam hogy a kisebb súly elég ha van mit ledolgoznom nem?
2010. nov. 15. 13:48
 10/13 anonim ***** válasza:
ha szálkásitas(sulycsökkentes) akkor valoban kisebb sulyokkal kell dolgoznod, de hidd el ez a 10kilos nagyon nagyon keves lesz , a fejlödes fele anyira sem lesz látható,,,én egyebkent 91 kg vagyok , 182 cm és csak izom találhato rajtam(minimélis zsirnak azert kell lennie:)///
2010. nov. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!