Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 11 évesen airsoftozhatok?

11 évesen airsoftozhatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Rendeltem egy egész jó springes pisztolyt. Még zeretnék hozzá venni egy AEG-et később meg lecserélném a springest AEP-re, de most az lenne a kérdésem, hogy szülői engedéllyel airsoftozhatok pályán is? Vagy azzal még várni kell? Haverokkal fogunk menni elsőnek... Ja és debrecenben van ilyen játéklehetőség?
2010. nov. 24. 17:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
"a minimum életkorhatár tizenhat év,(!!!) tizennyolcadik életévüket be nem töltött személyek csak egy nagykorú játékos felügyelete mellett, írásos szülői engedéllyel vehetnek részt a játékokon."
2010. nov. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Akkor ezzel várni kell még:( Mindenesetre még lehet játszani, ha találunk pár jó helyet...
2010. nov. 24. 20:07
 3/30 anonim ***** válasza:
Mindent lehet, csak nem biztos hogy szabad ill ajánlatos. A korhatár sem véletlen van.
2010. nov. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
16 év alatt semmilyen airsofton nem vehetsz részt. ezt nem véletlenül találták ki. Várj még pár évet addig is gyűjts rá zsetont hogy megfelelő felszereléseket tudjál beszerezni
2010. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Oké...
2010. nov. 29. 12:37
 6/30 anonim válasza:
25%

Szard le őket! Én 11 éves koromba kezdtem el és most vagyok 16. sose volt semmi baj ha a városon végigsétáltam menet felszereléssel és fegyverrel a vállamon.

Ha pályát kerestek akk, menyetek ki egy jó erdőrészre. Csak figyeljetek a civilekre és a zöld telepjárókra. :)

Mi is kimegyünk egy elhagyott szemét telepre ( Már nincs szemét csak foltokban, és tiszta domb terep az egész. TÖK ÁSZ !:D )

2010. dec. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Köszi!! Hol laksz? Mi 1 elhagyott orosz laktanyába készülünk. 3 szintes, nagyon durva:D Ja és jó nagy terep van körülötte! Ha esetleg debreceni vagy (bár nagyon kétlem) akkor játszhatnánk 1ütt:)
2010. dec. 17. 15:37
 8/30 anonim válasza:
Hát kicsit mesze lakok Debreventől :D úgy hát egy országnyival :D Székesfehérvárnál lakok :)
2010. dec. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
JAH?! Utórita: Sok sikert a játékhoz. :)
2010. dec. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
"Szard le őket! Én 11 éves koromba kezdtem el"- hát csak gratulálni tudok ilyen felelősség teljes szülőkhöz...
2010. dec. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!