Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 11 évesen airsoftozhatok?

11 évesen airsoftozhatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Rendeltem egy egész jó springes pisztolyt. Még zeretnék hozzá venni egy AEG-et később meg lecserélném a springest AEP-re, de most az lenne a kérdésem, hogy szülői engedéllyel airsoftozhatok pályán is? Vagy azzal még várni kell? Haverokkal fogunk menni elsőnek... Ja és debrecenben van ilyen játéklehetőség?
2010. nov. 24. 17:15
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

05-08 16:29


az is állat aki közelről ráló a másikra

2011. jún. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

amúgy meg ennyi idősen el lehet menni lasrtagezni, az kicsit más mint az airsoft, de semmivel sem rosszabb (arról nem beszélve, hogy az amcsi hadsereg találta ki ezt is) persze amikor mindezt megemlítettem akkor mindjárt én lettem a közellenség, mert a kicsik várjanak, 16-18 éves korugik, addig meg hozzá ne nyúljanak semmihez, meg hagyjuk mert ez a komolyatalan játékot ami max hülyéknek jó

pedig van alternatíva, csak az igazi airsoftos az annyira korlátolt és gőgös amennyire csak lehet

2011. jún. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:

Hy.:

Igen a MASZ tiltja..

De.Ha nem MASZ-os játékon vagy akkor (talán) engedik.

Igen ám.

De ott 1000 Fps-es mesterlövészek vannak bitang fegyverekkel

akik ha meglőnek lefosod a bokád...

Hidd el tudom.

Bár kerti lövöldözés még elfogatható...

Üdv.:

2011. jún. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Először is, köszönöm mindenkinek, aki válaszolt.

Én elhiszem, hogy a legtöbb ember nem akar kiskorúakkal játszani, mondván, hogy elrontják a játékot, megsérülnek, stb. Tapasztalatból nem tudom, de azt hiszem, én be tudnám tartani a szabályokat annyira, hogy ne legyen gond. Annyira meg tényleg nem kéne hülyének nézni, hogy semmi védőfelszerelést nem használnék... Még valami: ugyan valószínűleg nem pályára mennénk, hanem magánterületre, de ENGEDÉLLYEL, és felügyelettel.

2011. júl. 4. 15:41
 25/30 anonim ***** válasza:

figy

vidd magaddal apukádat

ugyanis a következő a baj a gyerekekkel, ami miatt nem engedik őket játszani: ha bármi bajod esik, akkor a felnőttek lesznek a felelősek. ha szervezett játék akkor a szervezők. lehetsz te tök normális, és komoly is, de ha valami bajod esik, azért a felnőttek felelnek. de ha veled van vmelyik szülőd, aki effektíve "vigyáz rád" ergo részt vesz a játékban, akkor már ő a felelős

akkor is ha magadra hagy, és csinálsz amit akarsz, ha valami bajod lesz, őt veszik elő, ő volt gondodatlan.


ennyi a lényeg

2011. júl. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Oké, majd megpróbáljuk, már ha tudjuk, mert egyenlőre eltűnt a vateráról a játéklehetőség is, és vele együtt az eladó is. :/
2011. júl. 9. 10:40
 27/30 anonim válasza:
Játszhatsz 11 évesen, apuval meg szomszéd jancsikával a kert végében stb...(persze védőfelszereléssel és ne a galambok legyenek a célpontok. De eek az életkorbeni megkötések nem rád értendőek hanem a geerációd nagy részére akinek anyu-apu megveszi a fegyvert és néznek amikor fél 2 kor rájukront a BRFK, mert "játszott" a gyerek, az airaoftosok nem gőgösek, sőt sok esetben nem is annyira militánsok, de tény hogyha valaki egy sportba 3-4 százezer forintot beleöl, nem egy 11-12 éves gyerek hülyesége miatt akarja ezt feladni mikoris (NEADJISTEN) betiltják ezt a sportot, mindösszesen azért mert imént említett jancsika kilövi a kilőtte egy nyugger szemét a panel tetejéről mert 1000 óra CS,CoD,MoH után májernek érezte magát. Részemről ennyi.
2011. júl. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
Helyesírási ill. fogalmazási hibákért elnézést, akinek böki a szemét az pillantson a komment időpontjára ;)
2011. júl. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
(most rosszindulatú leszek!) Basszátok meg!! Én 2 éve akarok airsoftozni de még mindig nincs pénzem airsoftos fegyverre. Milyen jó hogy a kis 11 éves gazdagok meg azon agyalnak hogy szabad-e. Ha lenne pénzem airsoftra szarnék rá hogy lehet-e nem hogy még itt GYK-en verném a nyálam. Ez a véleményem. Bocs.
2011. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
LOL, ki mondta, hogy "kis 11 éves gazdag" vagyok? Ha már itt tartunk, leírom, hogy nekem amúgy sincs nagyon rá pénzem, meg szüleim se támogatják az ötletet, csak régóta ilyen "fegyvermániás" vagyok, és kb. 1 éve megtetszett ez a hobbi-sport... Amúgy meg le is sz.rom, mi a véleményed, ha ennyire nem tetszik a kérdés, nem kell írni rá. Én ezt a kérdést csak azért írtam ki, hogy tudjam, mert akkor még nem sokat tudtam az airsoftról. Aki normálisan válaszolt, annak köszönöm a segítségét!
2011. aug. 5. 11:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!