Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Muay Thai Box VS. Capoeira?

Muay Thai Box VS. Capoeira?

Figyelt kérdés
Egy brazil capoeira nagymester vagy egy thaiföldi muay thai bajnok nyerne egy verekedésben? Mennyire hatásos a capoeira más stílusok ellen?
2010. dec. 17. 15:56
1 2
 11/14 anonim válasza:

hát figyeljetek.. én mindkét sportot űztem, és űzöm, de a capoeiratól hamar elment a kedvem, mert fölöslegesen pazarol energiát. másrészt meg egy thai harcost ha telibe rugsz meg se érzi kb. míg egy capoeiras nincs ilyenekre felkészítve, mint pl a combrugás.

a muay thaiban rendszeresen gyakorolják veled a harcot hogy megszokd a fájdalmat, capoeiraban ez annyira nem kerül előtérbe. legalábbis itthon.

2011. jan. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

thai boxra van nagyobb rálátásom, és ha erősebb akarsz lenni másoknál akkor a capoeirával szenben azt ajánlanám.

Ha csak mozgás kéne a capoeira tök jól néz ki.

Hameg jobb akarsz lenni "bárkinél" valami ilyesmi kell az önvédelemhez stb. akkor írj, remélem elérhető a kommentem után a mail címem.

2011. jan. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 10dani10 válasza:

csináld mind2-t!

ha összevetitek a 2-t kijön Boyka, aki nagyon is jól harcol, bár csak egy filmszereplő, egy harcosnak, rugalmasnak, és robbanékonynak kell lennie, nos a capoera egy nagy butaság magában, de ha egy Thai boxos elkezdené összevetni a 2-t egy szuper dolog jönne össze, amit én is csinálok. Nézzétek meg a Vitathatalan 2-3-at és ott nézzétek Boyka-t a 3-ban meg összevti Boyka erejét, egy Capoerás Brazillal is...persze hogy Boyka nyer.

Jó film és sokat lehet belőle tanulni.

2011. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Köszi 10dani10 !! :)
2011. jan. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!