Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Valaki eltudná nekem azt...

Valaki eltudná nekem azt mondani h a Vitathatatlan 3-ba, Uri Boyka Milyen Harc Stílusba bunyózik? MMA, vagy stb?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 08:47
 1/10 Saten ‫҉ ***** válasza:
MMA-nak írják neten
2010. dec. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És azon belül hogy, Teakwondo, Brazil Jiu Jitsu,Kick-Box...stb?
2010. dec. 28. 15:21
 3/10 anonim ***** válasza:

Olyan harcművészet nincs, hogy MMA... Az MMA egy TV bunyó / sorozat elnevezése, ahol különböző harcművészeteket művelők harcolnak.


Scott Adkinsnek hívják amúgy szegény színészt.

Feketeöves Wushu (kínai kung fu szerű küzdősport), Tae Kwon Do, Kickbox, Judo and Jujutsu mester. Tehát elég sokrétű fazon.

2010. dec. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Boyka harcstílusa még talán a thaibox-hoz áll a legközelebb, de van benne sok más elem is, igen. Az akrobatikai mutatványai inkább kungfu mozdulatok. de abba biztos lehet hogy nyomokban sincs kickbox. Ez annál sokkal komolyabb, és összetettebb.
2011. jan. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%

Olyan szavak vannak, hogy ellop, elás, elvesz. ELTUDNI viszont nincsen...

Tehát helyesen: "Valaki el tudná nekem azt mondani..."

2011. jan. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
a harcstílusa XMA...Extreme Harcművészet....Wushu,Kick Box, Tae Kwon Do és akrobatika keveréke...ha valaki elakarja kezdeni...ajánlom neki Tatabányán a puskin művházat...bővebb infoért írj mail címet és küldöm a cuccost...
2011. ápr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
börtön stílusba :D
2011. júl. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Tíííbor válasza:

Egyetértek előző válaszolókkal, nevezik ezt börtön stílusnak meg utcai stílusnak, mivel több féle harci stílust(Kung-fu,Teakwando,Kickbox) s mozdulatok(360 Snipping Kick) használ.


Ezenmegtalálhatsz párat: http://www.youtube.com/watch?v=l_OHCjZnT4A amit a vitathatatlan 2-3-ban láthattál.

személyes kedvencem 0:28-nál látható. ;)


remélem segítettem.

2011. okt. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia! Boyka! az egy kaszkadőr!!

De kevert harc stilusa van azt én-se tudom mi! :) de nagyjából szerintem muey táj mert csak rugás van majd nem benn :

2013. aug. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Sambo, de tök mindegy.. :D

A Sambo a 20.század elején kitalált küzdősport, a vöröshadsereget képezték ki erre eleinte. :)

2014. júl. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!