Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hol lehet olyan rúgásokat,...

Hol lehet olyan rúgásokat, forgásokat, pörgéseket tanulni mint a vitathatatlan 2-3-ban Boyka tolta?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 15:23
 1/10 sacsa ***** válasza:
Nem muszáj mindent elhinni amit egy filmben látsz.
2011. márc. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez igaz :) de a filmben Scott Adkins(Boyka) azokat a trükköket kötelek nélkül csinálja persze tényleg azért ez egy film úgy esnek az emberek is ahogy meg van beszélve, de azért már így a látvány hogy olyan rugásokat csinál.
2011. márc. 3. 16:39
 3/10 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=l_OHCjZnT4A


Tehát nem igazán megjátszott... de a kötél azért befigyel XD


azokat a rúgásokat úgy tudod elsajátítani, ha sokat gyakorolsz és mersz esni... am. (am. azt hiszem ninjucut /is/ tanult)

2011. márc. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát azért Scott Adkins eléggé brutál módon toppon van fizikailag, meg rugalmas is, és még ő is kötéllel csinálja a legtöbb mozdulatot, szóval sok szerencsét:)
2011. márc. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A maglódi boyka tánccsoport havonta tart bemutatókat országszerte!
2011. márc. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ahogy elnéztem a videóit,szerintem legjobban a tkd-ra hasonlít,némi parkour-os beütéssel.
2011. márc. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Meg lehet tanulni, de bunyózási célra teljesen értelmetlen.


Ezeknek a mozdulatoknak az 50%-át egyáltalán nem lehet megcsinálni éles helyzetben, a másik 50%át meg nincs értelme, mert csak előre koreografált, megjátszott szituációban (tűnik úgy mintha...) működne.

2011. márc. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Scott Adkins kick-box-ot űz, amiben vannak akrobatikusabb rúgások magasabb szinten. Viszont a legdurvább pörgő-forgó-szaltózó-menő rúgások megtanulásához szerintem egyértelműen Taekwondo kell, e sport kifejezetten ezekre épít. A Capoeira is, de az szerintem távolabb áll Adkins stílusától.
2011. márc. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Válaszom kiegészítendő: Adkins a kick-box mestereként ismert, de valójában a Taekwondo-t is magas szinten űzi, gyerekkorában Judo-zott, és nyilvánvalóan karriere során sok küzdősportot kipróbált, űzött és esetleg űz azóta is.
2011. márc. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen,igen Scott szerintem a kick-box és a taekwon-do-tól lett ilyen meg láttam edzéseit is nagyon keményen eddz :)
2011. márc. 17. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!