Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Van egy Film "vitathatatlan...

Van egy Film "vitathatatlan 2-3" (Boyka) Mit kezdjek el csinálni hogy ne csak jól verekedjek hanem a látványvilág is meglegyen?

Figyelt kérdés
Lényeg hogy MMA és katonai közelharc ra járok de még szeretnék spec egy olyan akrobatikai "tanfolyamra , edzésre" járni ami a jelenlegi tevékenységeim mellet tudnám hasznositani.
2011. júl. 29. 23:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

itt egy videó ----> http://www.youtube.com/watch?v=e6dpxMqTZbY



ilyesmi látványvilágot szeretnék amit pl versenyken beletudok tenni.

2011. júl. 29. 23:20
 2/12 anonim válasza:
SZERINTEM EGY VERSENYEN ILYEN NEM FOG SIKERÜLNI
2011. júl. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
pedig kényltelen leszek mert az egy dolog hogy jól verekszik az ember de ha látványosan és jól is na az parádé :) elég volt ebből az ütöm-védem-kapom-rúgom ból Látványelemeket akarok belevinni
2011. júl. 30. 02:29
 4/12 anonim ***** válasza:
először meg kéne próbálnod szaltókat ugrani, meg az alapokat elsajátítani, utána ötvözni csak a verekedéssel...hány éves vagy?
2011. júl. 30. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Látványos rúgások a capoeirában vannak (na meg ott vannak szaltók is), vagy még a taekwondo is látványos rúgások szempontjából. Ha látványos gyors ütéseket is akarsz tudni, arra a wing tsun kung-fu a jó.
2011. júl. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
akkor gyakorolj nagyon én tae kwon do zok :)
2011. júl. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm ;) 22/f
2011. júl. 30. 14:02
 8/12 anonim válasza:
GOOD LUCK (sok szerencsét)
2011. júl. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Scott Adkins alakítja őt. Taekwondo-val kezdte, meg ha jól tudom ninjitsu-zott is. De kaszkadőriskolát is végzett.
2011. aug. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sushula válasza:
Ugye azért tisztában vagy vele hogy Boyka, vagyis a film szereplője nem igazibol verekedett. Az mind rendesen kidolgozott szinészi munka (tudom hogy Skott igazibol is harcmuvész de ennek semmi köze a harchoz ez csak , hangsulyozom CSAK parádé, egy igazi harcosnak az első a béke, a második a csendes megoldás, és csak a harmadik az ami harc, ugyhogy ha a harcal csajozni vagy menözni akarsz, akor rossz ajtón lopogtatsz.
2013. jan. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!