Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Izomfájdalom a combomban....

Izomfájdalom a combomban. Hová fordulhatok segítségért?

Figyelt kérdés
Több éve gördeszkázok(nem intenzíven, csak heti 2-3 alkalommal, telet kihagyom, volt hogy több hónapra is abbahagytam) szóval valószínű nem e miatt van. Egyik évben se volt semmi baja lábaimnak, de legutóbbi kihagyásom után képtelen vagyok deszkázni a fájó combom miatt. 2-3 trükk után rögtön elkezd fájni az egyik lábamban az izom, mindig ugyan ott, elöl a combomban. Már kb. másfél hónapja nem akar elmúlni, így elkezdett zavarni a dolog. Van valakinek valami ötlete mit tudnék vele csinálni, ill. milyen orvoshoz érdemes fordulnom?
2011. febr. 8. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg kéne erősíteni a járókáidat komám.
2011. febr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
orvoshoz?
2011. febr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én valami sportorvosra értettem, vagy olyanra aki ért ehhez. Remélem hogy csak meg kell erősítenem,de mivel már huzamosabb ideje így van, és eddig sosem volt semmi hasonló fájásom, azért zavar.
2011. febr. 9. 07:49
 4/6 DannyZuko ***** válasza:
Orvoshoz fordulj vagy gyógymasszőrhöz
2011. febr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ha valakinek hasonló gondja lenne, annak örömmel mondhatom hogy tényleg csak meg kellett erősítenem, és már rendben van nagyjából a combom.

Egy masszőr mondta, hogy valószínűleg letapadtak az izmaim, a mozgásszegénység miatt. Az alábbi gyakorlatokat végeztem amitől erőteljesen javult: hátonfekve biciklizés, ollózás; futás heti 2 alkalommal; ill. gugolások de azt már óvatosan. És a maszírozás, az is fellazította az izmokat.

2011. márc. 18. 14:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondtam én,hogy csak erősíteni kell... :D
2011. márc. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!