Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Konditerembe kihez fordulhatok?

Konditerembe kihez fordulhatok?

Figyelt kérdés

Hónapok óta járok aerobikra, de váltani szeretnék. Sajnos csak napi egyszer van, fix időbe, amit sokszor lekések. Ráadásul most már nagyon meleg van a teremben, és csak rosszabb lesz, mert nincs légkondi.

Szeretnék elmenni konditerembe, de még sosem voltam, és nem tudom, kihez fordulhatnék. Nem tudom, a gépek java része hogyan működik, és cikinek érzem így odamenni.

Viszont személyi edzőre nincs pénzem.

Ha odamegyek, segít valaki az elején?


2011. máj. 25. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden teremben van teremedző aki szívesen, ingyen és bérmentve elmagyarázza neked, hogy milyen gépek vannak, mi mire jó, jobb helyeken még edzésprogramot is kapsz. Ne legyél szégyenlős, mindenki volt kezdő!
2011. máj. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Így van!Bár én a tornatanártól kérdeztem meg anno, de hidd el sok segítőkész emberke van az ilyen termekbe, kérdezz bátran!
2011. máj. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem valami idiótát fogsz ki akkor biztos segíteni fog. Sokszor kérdezés nélkül segítenek, ha látják, hogy valaki nem igazán van otthon :)
2011. máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!