Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ju Jitsu-t szeretnék tanulni?...

Ju Jitsu-t szeretnék tanulni? De hol?

Figyelt kérdés
Budaörsön lakok ha valaki nem tudná ez egy kis város szorosan Budapest melett ugy is mondhatnám 2 megállóra a móricz zsigmond körtértől. A móricz közelében vagy pár megállóra lehet találni olyan dojo-t ahol a ju jitsut oktatják? Előre is köszönöm.
2011. márc. 29. 20:05
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%
Nem tudom.
2011. márc. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem bajxd de akkor miért irsz ide szerintem alig tudja valaki
2011. márc. 29. 20:54
 3/13 anonim ***** válasza:

ju jitsu.hu

Ott az összes helyszín megvan adva.

2011. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát igen már megtaláltam sajnos egyik sincsen vmi közel:/
2011. márc. 30. 13:41
 5/13 anonim ***** válasza:

Attól függ milyet?

Japánt, vagy Brazilt?

2011. márc. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
természetesen japánt
2011. márc. 30. 22:29
 7/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, van számodra egy jó és egy rossz hírem. A rossz, hogy hiába faggattam órákon át google barátomat, kiderült hogy budaörsön még nincsen ju jitsu klub.

A jó hír viszont az, hogy működik egy judo egyesület, ami a ju jitsu sportváltozata, és ott tökéletesen elsajátíthatod a jitsu alapjait. Gondolom még fiatal vagy, szóval egy percig se csüggedj, mert ha így van, akkor akad még bőven időd és lehetőséged pesten jitsut tanulni. És gondolj csak bele, hogy ezek szerint talán te leszel az első ember aki majd ju jitsu dojo-t nyit budaörsön.

Szóval ne szomorkodj, inkább ''bemelegítésként'' kezdj el judozni és haladj rendíthetettlenül a BUDO ösvényén.

Sok sikert kívánok utadon!

2011. márc. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok igen még fiatal és köszönöm:D amugy már judoztam 2 évet a ju jitsuba benne van a taekwondo és az aikido meg a karate is a judo mellett. De most ninjutsura járok pesten a 8 kerben szóval nem gond nekem bemenni pestre viszont budán lenne a legjobb azt tudtam h budaörsön sajnos nincs:/ és nagyon köszönöm h ennyit fáradoztál :D
2011. márc. 31. 17:18
 9/13 anonim ***** válasza:

Nos ez esetben óbaudán van ju jitsu egyesület.

jiujitsu.hu

Amúgy kedves kérdező, mivel jártas vagy a témában el tudnád mondani nekem miből áll egy ninjitsu edzés?

2011. márc. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Óbuda nagyon messze van :S AMugy persze elején bemelegitünk erősitünk majd néha ezek után gurulunk de nem csak úgy értlemetlenül hanem valakhez odagurulsz és abból megütöd vagy elgurulsz a támadás irányából. Majd elveket tanulunk mármint,h bizonyos helyzetekben mit csinálj de ehez mindig hozzátehetsz valamit ami a tied. Van földharc is és gyakoroljuk a fájdalom tűrést a koncentráció növelését illet fejlesztjük a támadó szándék megérzését is. Nagyon jó harcművészet mely mögött komoly filózófia is áll de elég kemény is:D
2011. ápr. 3. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!