Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlattal lehet...

Milyen gyakorlattal lehet fejleszteni a bicepsz belső oldalát? KÉPPEL

Figyelt kérdés

[link]


ez kinyújtva, szemből, a könyököm meg a bicepszem. és arra szeretném növelni ahol van a piros csík, hogy egy szintbe jöjjön. ha lehetséges, nem tudom. van erre valamiféle gyakorlat?


2011. szept. 8. 14:40
1 2
 1/15 dirtboy ***** válasza:
nincs külön gyakorlat,jó kaja kell és jó bicepsz edzés, majd másként fog kinézni ha már lesz jó tömege a bicepszednek.
2011. szept. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
értem. lehet azért van mert vékony vagyok. csak az ellen nemtudok sokat tenni mert hiába eszek nemtudok hízni.
2011. szept. 8. 14:52
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Kitartás! Én is így vagyok, vagy inkább voltam ezzel a dologgal. Akármennyit ehettem, nem igazán híztam tőle. Nagyjából fél éve "erőltetem" a több étkezést az addig megszokottnál. Soha nem reggeliztem régen, az első evésem nagyjából délben vagy egy körül volt... Ez volt fél éve. El sem tudtam volna képzelni hogy én valaha éhes legyek reggel... 171 centi vagyok, és 64 kilóról indultam gyenge evéssel.

Most jelenleg 70 kiló vagyok, és a végső célom valahol 75-80 kiló között van.

Ma eddig ettem 8 30-kor egy csokis croasson-t és egy Bounty csokit Délelőtt 10-kor két szalámis szendvicset, délben egy szalámis szendvicset, háromkor pedig lement egy egész 32 centis pizza. Mivel tömeget szeretnék elérni jelenleg bármit ehetek, viszonylag szerencsés alkat vagyok, mert csak enyhén zsírosodom. Ez amit felsoroltam régen nagyjából két napi kajám volt... El sem tudtam képzelni hogy lehet ennyit enni az én gyomrommal.

Kitartás, és a szervezeted egy idő után hozzászokik és kívánni fogja az ételt. Ha nehéz súlyokkal edzel, ez az étvágy még plusz fokozódik én úgy tapasztaltam.

Tehát kitartás, én reményeim szerint jó úton haladok, Neked is ezt kívánom!

2011. szept. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, azt elfelejtettem, hogy fontos még a sok folyadék is, lehetőleg víz. Én ma eddig 1,5 liter buborékmentes ásványvizet ittam, az előbb bontottam ki a második flakonnal. A mai nap még elfogy az is, plusz még ha hazaérek, hat előtt tuti eszem valami otthoni főtt ételt. Kaja után fontos 1 óra, de inkább 1,5 óra pihenés, aztán szoktam edzeni, amit kezdőként egyelőre csak fehérjével támogatok meg. Így is magamhoz képest nagyon szépen fejlődöm, amúgysem célom egy felfújt, látványos izomzat elérése, sokkal inkább a kidolgozott szálkás test tetszik.


A végső célt is úgy tervezem, hogy felmegyek nagyjából 82-83 kilóra, ezzel a súllyal nyilván már zsírosabb leszek. Ekkor kezdek majd szálkásítani, és így látom meg, mi az ideális súlyom ahhoz az izomzathoz amit szeretnék elérni. Ahogyan írtam is, 75-80 kiló között saccolom valahol, de ez még a jövő zenéje :) Az biztos hogy nem egyik napról a másikra megy, a tömegeléssel szeretnék meglenni karácsonyig, onnantól kezdve pedig szálkásítok terveim szerint, hogy tavaszra, mire lekerülnek a kabátok, definiáltak legyenek az izmaim.

2011. szept. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 dirtboy ***** válasza:

/csokis croasson-t és egy Bounty csokit Délelőtt 10-kor két szalámis szendvicset, délben egy szalámis szendvicset, háromkor pedig lement egy egész 32 centis pizza. Mivel tömeget szeretnék elérni jelenleg bármit ehetek/


első vagyok,

leírtál pár jót de ilyen hülyeségeket nem kéne tanácsolni a másiknak,mellesleg az oké hogy kezdő vagy de mi az hogy csak fehérjével támogatod a fejlődést.edzés után kötelező a szénhidrát hogy a kiürített glikogén raktárakat vissza töltsd.

kéne egy étrend hogy ne ilyen szart zabálj össze amit le írtál,egy étrend nem nagy dolog de nélküle fejlődni már az.

állíts össze egy tömegnövelő étrendet.

ami kell:

min. 2g/tskg protein

5g/tskg ch

vitamin

rostok

telítetlen zsírsav /legjobb a lenmagolaj,napi egy kanál elég/

sok folyadék /víz/

2011. szept. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Második vagyok

"ne ilyen szart zabálj össze"

Nem vagyok színész, vagy zenész, akinek az a dolga hogy jól nézzen ki és ezért még pénzt is kap... Irodai munkát végzek, az asztal mögött ülök minden nap 8-16:40-ig... E-mellett szerinted hogy oldjam meg a "ne szart egyél" kategóriát? Persze, tudnék én is fél órákat enni friss salátákat, meg minden szépet és jót egy, ha meg tudnám fizetni, kettő ha lenne rá időm.

Amúgy nem tudom a csokis sütivel mi a bajod meg a csokival, a pick szalámis zsömlével meg aztán pláne... Ezek mitől lennének szarok? A pizzát még aláírom de azt meg imádom...

Én nem leszek egy számológép, éppen eleget számolgatok egész nap közgazdászként, nem hiszem hogy versenyszerűen akarnám csinálni ezt a dolgot.

Egyszerűen csak picit erősebb testalkatra vágyom, ahogy gyanítom a kérdező is, és úgy szeretném ezt elérni, hogy közben még "ember maradjak", ne minden pillanatban szabályok szerint éljek hogy mit eszem meg "ehetek" és mit nem... Majd ami jólesik azt megeszem.

Gondolom ha csoki helyett fehérjeszeletet ettem volna reggel már minden rendben lenne... :D

Nem a porok által szeretnék eredményt elérni, a-mellett hogy a többlet fehérje nyilván kell a fejlődéshez, mégsem ehetek minden nap fél kiló csirkemellet... Ezen kívül hozzáállás kérdése ki milyen mélyen megy bele, ilyen aminosav, olyan hangzatos nevek szakszerűen levezetve, aminek lehet fele sem igaz... A testépítés is kezd átmenni ál-intellektualitásba. Valaki olvas valahol valamit és már egyből az a szentírás :D

Amúgy amit én javasolni tudok a kérdezőnek, az egy profi személyi edző, én szeptember végétől vagyok beiratkozva konditerembe edzőhöz, pontosan a-miatt, mert neki papírja van erről és ért hozzá hogy mit hogyan és mikor. Ezzel együtt neki is el fogom mondani, hogy maradjunk ésszerű keretek között, mert egy pick szalámis szendvicset leszarozni azért elég érdekes.

Ha mindent úgy csinálsz amúgy ahogy elő van írva, egész életedben nem ennél mást mint rizst csirke vagy pulykamellel minden mennyiségben, meg szednéd a porokat ilyen tömegnövelő, olyan fehérje, amolyan vitamin meg akármi, esetleg még eszel egy kis gyümölcsöt is meg C-vitamint mellé. Na én nem leszek tápos "csirke". Tipikusan ezek nagyon jól néznek ki aztán egy nagyobb szél meg elfújja... :D Ezzel nem rád utaltam első, nem is neked szól ez konkrétan, csak én úgy gondolom hogy valahol meg kell tartani az egészséges határokat az étkezésben is. Azért majd amit az edző mond, azt igyekszem betartani, hiszen azért fizetek neki mert Ő jobban tudja.

2011. szept. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 dirtboy ***** válasza:

jól van nekem mindegy mit eszel meg mit nem.amiért én írtam neked az az hogy itt próbáljuk elmagyarázni az embereknek hogy miért is kell az étrend meg hogy minek is kell megfelelni az étrendnek hogy maximálisan tudjon fejlődni.

segítünk az embereken hogy eligazodjanak jobban megértsék a dolgokat és hát amit le írtál kaják az nem éppen segítenek a kérdezőn hogy minél hamarabb elérje a célját.

ezért meg kérnélek hogy ilyen pizza meg szalámis kenyér meg ilyeneket ami nem alkalmas izomépítésre máskor ne írj már nekik ha nem gond mert így is a legtöbb csak azt haja meg amit ő akar,és az ilyen kajákra fogékonyak.

ha segíteni akarsz az embereknek akkor úgy is jó ha sokat olvasol a témában és nagyszerűen tudod majd az elméletet,gondolom edzel is így hát a gyakorlatból is van tapasztalatod.ez már elég hogy segíts a kezdőknek.

én sem vagyok még nagydarab de a testépítésről a tudásomat már 110kilós testépítő is elismerte ezzel azt akarom mondani hogy nem kell profi testépítőnek lenned hogy tudj segíteni másoknak.

2011. szept. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

lehet hogy én értelmezem félre a kérdésed, de magyarán szólva azt szeretnéd, hogy oldalról egyenes legyen a bicepszed? szerintem ez nem lehetséges mert a bicepsz csúcsos így a "közepe" mindig ki fog dudorodni.

amúgy bicepsz pózból nem lett volna előnyösebb a kép?

2011. szept. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Bocs a kérdezőtől ez már OFF kategória....


Én mindenre nyitott vagyok, ha mondasz nekem olyan dolgokat, amiket tudnék vinni munkába és nem szendvics meg péksüti, azt megköszönném... Nekem még nem sikerült ilyeneket találni

2011. szept. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
utolsó előtti, nem lett volna előnyösebb, mert úgy nincs semmi baj a karommal, csak abból a szögből ahonnan fényképeztem. az zavar hogy innen nézve, az alkarom és a könyökömnél vastagabb mint a bicepszem (karom) szélességre (nem magassára)
2011. szept. 8. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!