Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen gyakorlattal lehet...

Milyen gyakorlattal lehet nagy bicepszem rövid idő alatt?

Figyelt kérdés

Sokféle gyakorlatot próbáltam már de semelyik se dobta meg annyira a bicepszem!

Arra lennék kíváncsi hogy milyen gyakorlattal/gyakorlatokkal lehet viszonylag hamar idő alatt nagy bicepszre szert tenni!


2011. ápr. 30. 03:51
 1/8 anonim válasza:

Azt azért leírhattad volna, hogy mennyi idő alatt szeretnél nagy bicepszet...Ha olyan rövid idő alatt, hogy 1-2 hónap azt felejtsd el...Nagy bicepszed csak úgy lesz, ha legalább 1 évig edzel. Csodaszer nincs...


Csak azt mondom neked végezetül, hogy kitartást és munkát a bicepszedhez. :)

2011. ápr. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Neji ***** válasza:
Egyébként ha sz@r a genetikád akkor lehet,h több év edzés is kell..
2011. ápr. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szerintem nincsen sz@r genetikám mert 16éves vagyok és igy is van 40cm karom de nyár végére jó lenne egy fix 45cm vagy nagyobb csak nemtudom milyen gyakorlattal lehet a legjobban növelni a méretet
2011. ápr. 30. 19:12
 4/8 anonim ***** válasza:

képzeld van aki 500kg és 80cm-es a karja

neki sem biztos hogy sz*r a genetikája..

2011. ápr. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
1. Hány kilós súlyokkal nyomtad idáig? Ha 5-10 kiló akkor növeld a súlyokat. Úgy lesz nagyobb izmod. :)
2011. ápr. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
francia rúdnál 2db 10kg súlyt tettem rá és avval szériáztam de a franciarúdtól nem nött annyira a karom
2011. ápr. 30. 22:12
 7/8 anonim válasza:
Jaaaa...Akkor vegyél pár extra súlyt. :) Ennyi a problémád csak.
2011. máj. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem az jött be hogy reggel 5g Kreatin/ edzés előtt 5g kreatin / edzés után 5g Kreatin+ jóminőségű tömegnövelő.

Állva Egyenes Rúddal 40-50 kg mal 6-8 aztán pihenés nélkül francia rúdddal 30kg val 10-12 eket 38ról 42 re nőtt kb 3hónap alatt és meg is maradt!! ja és heti 2x edzettem Tricepszel együtt!pl kedd-Péntek

2011. máj. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!