Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Lisztérzékeny vagyok és...

Lisztérzékeny vagyok és nagyon sok lisztes kaját ettem amíg ki nem derűlt a betegségem viszont nagyon nagy a pocakom. Olyan mint egy terhes emberé aki kb a 8. hónapba van milyen edzést ajánlotok ami hatékony is és fogyok is tőle?

Figyelt kérdés
67kg vagyok és legalább 10kilotol szeretnék megszabadulni
2009. márc. 12. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nagy a hasad, akkor valószínüleg ki vannak nyúlva a hasizmaid. A fogyás mellett az semmiképp nem árt, ha megerősíted a hasizmaidat, ami igy összébb is húzza, jobban tartja a hasadat. Ezzel - még ha kilóra nem is fogysz - centire biztis kevesebb leszel.
2009. márc. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát lehetséges..csak 3hónappal ezelőtt derült ki és tartom is mostmár a diétát és 3hónappal ezelőtt 58kg körül voltam és ennyi idő alatt fel szedtem ennyit és zavar..eléggé..főleg hogy úgy nézek ki mint egy kis mama és elég sokan cikiznek is ezzel...futok ugrálókötelezek felülést csinálok de semmi hatást nem érzek...
2009. márc. 13. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!