Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy héten 6 napot akarok...

Egy héten 6 napot akarok menni edzeni tömegelés szempontjából, a következő képpen?

Figyelt kérdés
Eddig 3 napos edzésem volt. Hétfő: mell-hát szerda:bicepsz-tricepsz péntek:láb-váll most úgy érzem hogy a testem és az izmaimnak több kell ezért mennék egy héten 6 napot edzeni. Hétfő:mell-hát kedd:láb-váll szerda:bicepsz-tricepsz csütörtök:mell-hát péntek:láb-váll szombat:bicepsz-tricepsz. Ez így jó lenne?
2011. jún. 3. 20:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Mert túledzed magad, le lett írva fent már legalább 2x. És nagyobb fejlődést érsz el azzal, ha az intenzitást növeled, és értelmesen osztod el az edzéseket, nem úgy, ahogy most van.

De ha annyira akarsz, akkor menj!

2011. jún. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

de akkor az arnold miért nem edzette túl magát?

mert annak aztán kemény edzése volt, egy héten hatszor ment és reggel-este.

ehhez mit szólsz?

talán csak ti vagytok annyira nyálasak hogy nem bírjátok és nincs bennetek kitartás?

2011. jún. 4. 18:10
 13/23 anonim ***** válasza:

mark86


figyu kislányom! kaptál konkrét,segítő szándékú választ.

arcból tessék visszavenni,biztos nem azért mondjuk hogy kib@sszunk veled.

arnold beveheti! 13éves kora óta koxol!

ne ő legyen a példakép,mert abból csak a szopó van,főleg ha utánozni akarod a sok kamut amit az acélizomban és a csicska könyveiben olvashatsz.

2011. jún. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

arnoldot utálhatod csak ugye az ő idejében még nem nagyon voltak tápkiegek mint most, ennyit erről.

és ő volt a legjobb , csak azért írsz ilyeneket mert irigykedsz rá hogy te nem leszel olyan mert nyafogsz hogy sok a 6 nap, mikor egy normális testépítő is 6 napot jár edzeni.

2011. jún. 4. 18:20
 15/23 anonim ***** válasza:

mark86


nem utálom csak 50testépítő van aki különb nála!!

igen! kox és tápkieg nélkül lett izmos! hány éves vagy???

nem vagyok irigy mert már túlléptem ezeken a dolgokon,nincs okom panaszra semmilyen téren.

és most akárhogy durcizol és én akárhogy beszélek,nem lehet azt a szintet emberileg elérni mert mélyre kellene süllyedni. volt egy amatőr kamerás felvételem 10 éves koromban kaptam a tesómtól (németből) ahol verseny előtt azt mondta az egyik csávónak hogy bedurrantás helyett telefonáljon haza nem döglöttek-e még meg a kölykei! tudod te hogy bediétázva,a színpadra lépés előtt 2 perccel milyen érzést ezt hallani úgy hogy 600kilométerre vagy a családodtól? jaaa ezt nem mondták a pámping ájronba mi?

meg gondolom abban a könyvben sem jelent meg amiben azt írja hogy fogj egy seprűnyelet és csinálj 2000 törzsfordítást hogy a derekadról lemenjen a zsír.

magaddal b.szol ki.

zártam a témát mert fogalmatlan gyerekekkel nem vitázok egy szint után!

üdv!

2011. jún. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

na ugye nekem lett igazam.

azt írtad egyszer hogy arnold 13 éves kora után kox-olt, de kiderült hogy kox és tápkieg nélkül lett izmos!!

tehát leszólod mert irigykedsz hogy te nem tudsz olyan lenni.

csak tudod ő hitt magában és keményen edzett.


Ez a helyzet.

2011. jún. 4. 18:38
 17/23 anonim ***** válasza:

mark86


ha a kisegítőben még nem tanultátok:


Irónia


[bevezető szerkesztése]

A Wikipédiából, a szabad enciklopédiából

Az irónia olyan közlésmód, amelyben a kimondott jelentést felülírja a közlés módja által hordozott jelentéstartalom. Az irónia eszköze lehet a szokásostól eltérő kontextus, kiejtés vagy más akár nem verbális gesztus is.

Az irónia szó ógörög eredetű, a „színlelt szerénykedés, tettetés, kertelés, tudatlanságot színlelő kérdezgetés” jelentésű εἰρωνεία [eiróneia] az εἴρων [eirón] „tudatlanságot színlelve kérdező személy, színlelő” szóból képzett elvont főnév. Ez az eljárás Szókratész egyik kedvelt retorikai eszköze volt.

Az ironikus jelentés nem feltétlenül magától értetődő, néha tragikus, néha humoros jelentést ad az eredeti közlésnek. Richard Rorty amerikai filozófus szerint az ironikus gondolkodás használata segít megőrizni a képességünket a szabadságra, a megújulásra.

A nevetségesség forrása az irónia. A látszólagos magasztalás mögött megítélés, elmarasztalás bújik meg, melyet a szövegkörnyezet leplez le.

2011. jún. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

mark86


utolsó pár sort próbáld értelmezni!

hitt magában? meghalnál ha sérült vállal guggolgatnál te ökör! én csinálom...

basszus mi a f.szt keresek én itt???

most veszem észre magam!

egy fogyatékosnak magyarázok...

2011. jún. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
én jót röhögtem, még toljátok :D
2011. jún. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező? 15? És komolyan szedsz tápkieget is? :DDDDD Akkor biztos qrvakemény lehetsz...
2011. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!