Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Vannak itt olyan emberek akik...

Vannak itt olyan emberek akik értenek a shaolin kung fu-hoz?

Figyelt kérdés
Lenne pár kérdésem. Nem rég óta járok edzeni körülbelül 2 hete.
2011. jún. 14. 13:22
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Egyébként most az a ehlyzet,hogy az edzésesek átkerültek a szabadba a Dózsa György térre és a kiirás szerint csak heti egyszer van ott wushu de majd felhivom az edzőt. Ha igy van lehet másik iskolát keresek mert én többször szeretnék edzeni.
2011. jún. 29. 10:32
 22/26 3rdeye ***** válasza:
akkor jó a dolog, ha heti 3 edzésed van, és még otthon is eddzel
2011. jún. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
De amiket néztem mind ilyen heti két edzés és drága. Én bevallálnam a heti 4-et és persze otthoni gyakorlást is. Ez nem is kérdés. De már végignéztem az összes oldalt szinte ami közel van hozzám úgymond de egy héten kevés edzés van (heti2). És heti 2 edzésért egy hónapban 8 ezer forint. Én nem sokalnám de sajnos a szüleim igen... de talán meg tudom győzni őket nem tudom. Ahova eddig jártam az 4 ezer volt 1 hónap és heti két edzést tartottak. De most,hogy nyár van azt hiszem csak heti 1 edzés van.
2011. jún. 29. 22:19
 24/26 anonim ***** válasza:

Ha csak tanulni akarsz, akkor gyere edzeni velem.

persze csak Pesten.

2011. júl. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Ezt most nem értem. Mi az, hogy ha csak tanulni akarok?
2011. júl. 1. 17:47
 26/26 A kérdező kommentje:
Egyébként legszivesebben ide járnék: Magyar Kung Fu Egyetem
2011. júl. 1. 17:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!