Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Küzdősportolók/Harcművészek!...

Küzdősportolók/Harcművészek! Szerintetek hogy lenne?

Figyelt kérdés

Manny Pacquiao VS. Buakaw Pramuk

David Haye VS. Badr Hari


A bokszolók csak kézzel, a K1 harcosok kézzel-lábbal-térddel is. Könyökütés, földharc, dobás, gáncsolás tilos.

Bokszkesztyű nincs (csak bandázs), menetek nincsenek, kiütésig megy.

Szerintetek kik győznének és miért?


2011. jún. 25. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Buakaw olyan köríveseket rug hogy azt egy boxoló nem élné túl:)

Badr Hari is nagyon kemény.

a másik két boxolót nem ismerem

2011. jún. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát a leírás alapján ezek elég brutális meccsek lennének.

Na most nincsenek menetek, az ökölvívók bírják a 12 menetet, a K1 bunyósok csak 3×3 percig szoktak bunyózni (néha 4×3 percig), a bokszolók jobbak kézzel és így kesztyű nélkül még erősebbet ütnek, viszont ott vannak a rúgások és térdelések.


David Haye egy beképzelt öntelt balfék, nem egy komoly ökölvívó, ütőereje van, meg cseles is, de nem gyors és nem is mozgékony és nem is bírja jól az ütéseket, csomó meccsét úgy nyerte, hogy meg sem érdemelte, kipontozgatták neki (hamarosan lesz Klicsko vs. Haye meccs, remélem Klicsko laposra veri azt a nagy arcát), Hari viszont egy jó K1 harcos. Szerintem Hari ad neki mindkét combjára egy low-kicket, Haye elkezd sántítani, (de szerintem el is esik) majd valahogy feltápászkodik Hari megfogja és jól fejbe térdeli. Szerintem 30 másodperc alatt kivégzi Haye-t.


Na Pacquiao és Pramuk meccse már nem ennyire egyértelmű. Pramuk kemény harcos, de túlságosan lassú Pacquiao-hoz. Pacquiao egy nagyon gyors és pontos bokszoló, nagyon szívós és igen jó az állóképessége, valamint kiváló a lábmunkája és az ütése is erős. Pramuk combos rúgásai biztos hogy erősek és rombolóerejűek ha találnak, de nem valami gyorsak, ha a filippínó bokszoló jó ritmusban van akkor lazán elkerüli Pramuk rúgásait. Pramuk kéztechnikája nulla és nem valami jó mozgású, ugyanis amikor rúg mindig megáll és lecövekel, lassan lépked előre, megáll, rúg, megáll, rúg.....ez így nem igazán jó. A thaiföldinek csak akkor van esélye ha a lábával távol tudja tartani és szétrúgja a lábát, de Pacquiao igen fürgén mozog, elkerüli a rúgásokat, belép közelre és higgadtan lezsákolja Pramuk arcát. Én szerintem 55%, hogy Pacquiao győzne.

2011. jún. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hatalmas előny a lábhasználat, pláne úgy, hogy a másiknak esélye sincs védeni.


a boxolók lába nincs feledzve hogy elviseljék a rúgásokat. valszeg erről szólna a játék, a k1-esek ütőtávon kívülről szétrúgnák a boxolók edzetlen lábait. Ráadásul szerencsétleneknek kéne közelebb menniük, hiszen csak a kezeiket használhatják...

2011. jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!