Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A Máday Norbert-féle Wing...

A Máday Norbert-féle Wing Tsun Kung-Fu tényleg ennyire jó?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert youtube-on rengeteg videót láttam róla.

http://www.youtube.com/watch?v=0QbmGtVLc3A

http://www.youtube.com/watch?v=kKE4j1Ars7M&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=R_tapCfQAZo&feature=related


Kicsit komoly a marketingje, de az oktatás is ilyen jó?

Gondolom nem olcsó, az ő edzésére járni.


2011. jún. 29. 19:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
29%
az a barom a szomszédom xD
2011. jún. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
A szomszédod? Mivel lebarmoztad ezek szerint nem bírod az ürgét.Jól gondolom?
2011. jún. 29. 20:24
 3/24 anonim ***** válasza:
Hát mint szomszéd elég idegesítő, de gondolom, h a kung-fuzásba jó, mert elég híres, meg elismert. Jártam hozzá, de ssak pár hétre, de mondjuk nem ő tanított
2011. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
73%
Személy szerint három éve járok és rendkívül meg vagyok vele elégedve, az tény, hogy nem olcsó, de a színvonal számomra rendkívül magas. Sifu (Máday Norbert) pedig rendkívül jó harcművész és nagyon kedves, szimpatikus ember, a gondolatainak nagy részével teljesen egyet értek. Tehát én csak ajánlani tudom.
2011. jún. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
21%
Szerintem pénzlehúzás az egész,és az eredeti Wing Chun-kung fu a jó amit Ip man/Yip man mester tanított és Bruce Lee is ezt csinálta
2011. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Ez az egesz vonal Yip Man vonalja Yip Man-Leung TIng-Maday mondjuk en nem szeretem a szervezetuket es leung tinget sem :)
2011. júl. 4. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Anyomika válasza:
32%
Sztem olcsóbb önvédelemre egy sokkoló vagy bors spray.
2011. júl. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 nonameboy0307 ***** válasza:
46%

Szia! Egyáltalán nem jó az edzés.. Mivel vizsgákon nincs buktatás ezért gondolhatod, hogy milyen minőségű oktatók kerülnek ki a kezeik közül.. Az edzések nem reálisak, nem hasonlítanak az utcai szituációkhoz. Aki már bunyózott sokat az tudja ezt..

Ezt csak a tisztánlátás kedvéért írtam le.. De ha megnézed a wing tsun beumtatókat és reálisan nézed, akkor láthatod, hogy színjáték az egész.. Realitáshoz semmi köze. Random támadást nem tudnának kivédeni, csak előre begyakoroltat..

A másik észrevételem: Hogy tudnak kivédeni egy Thai Boxos támadást, vagy bármilyen más harcművészetből eredő támadást, akkor hogyha oda nem jár olyan aki Thai Boxozik?

Mivel nem tudnak úgy rúgni mint egy thai boxos, ezért annak a védelmét se fogják tudni megtanulni.

2011. aug. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
55%

Utolsó!

mert egy tájboxos hogy támad? nem a WT-t akarom támogatni most, de nincs semmi speciális alapelvek szempontjából egy tájos támadásában.


Anyomika!

ezek azok a sz.arok, amiket elvesznek tőled, és felnyomják.. valamelyik testnyílásba. amíg egy ember gyenge, addig semmiféle fegyver nem való a kezébe, mert hamis biztonságérzetet ad, közben lehet használni sem meri, ráadásul ha nem képzett, maga az erőszak nyomásától képesek bepánikolni.. ha nem képzett, akkor leginkább vagy futás, vagy ne is erőlködjön ellenálláson, éles szituációban úgyis veszett. feltételezve komoly támadót.

2011. aug. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés :) A Wing Tsun nagyon jó, és az iskolában az oktatási színvonal is. Az nem annyira pozitív, hogy iszonyú pénzhajhász banda a vezetőség, és hogy Máday egy elképesztően öntelt, arrogáns, tiszteletlen és agresszív ember. A tanítványai közül sokaknak a kisujjával se ér fel emberileg. Jó edzőt kell keresni.
2012. ápr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!