Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A gördeszka griptape-jét hogy...

A gördeszka griptape-jét hogy lehet tisztítani?

Figyelt kérdés
Kicsit sáros lett és nemtom h vízzel lehet-e.
2011. júl. 24. 15:39
 1/7 anonim válasza:
Valamilyen kefével próbáld meg. Ha már száraz a sár könnyebben lejön
2011. júl. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De az nem sérti vagy koptatja nagyon a felületét?
2011. júl. 24. 17:37
 3/7 anonim válasza:
egy szivacsot vizezz be csavard ki h csak enyhén legyen nedves és azzal. én is úgy szoktam és úgy nem lesz baja a gripnek.
2011. júl. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! ;)
2011. júl. 25. 14:17
 5/7 anonim válasza:
én úgy is szotam hogy egy vízbemártott kefével megdörzsölöm a gripet és fogok silvia papirt vagy 2 3 zsebkendőt és rátapogatom aztán egy 2 3 perc alatt fölszívja a sarat
2011. júl. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem kipróbálom :D
2011. júl. 26. 13:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondok egy egyszerü módot erre, egy fogkefét előveszel meg ablakmosót vagy 2 szer jó alaposan (ne sajnáld az ablakmosót nyugi nem lesz tőle baja)átdörzsölöd de párhuzamosan nemszabad huzni a fogkefét se átlósan csak körkörösen ugy ajánlom hogy ne egyszerre az egészet mosd mondjuk oszd fel három részre mer miután egy kis részt feldörzsöltél fel kell itatni mondjuk kéztörlővel de jó a papírtörlő is csak az a lényeg itasd fel ha átmostad a területet. Ezután ha kész meg felitattad hajszáritoval szárisd meg ha nem találod elég tisztának akkor ujra megcisnálhatod ezt még azokon a részeken ahol nem elég megfelelő a számodra, így sokkal hatásosabb mint sima vízzel törölgetni az semmit nem ér hidd el.
2013. okt. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!