Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Rock, HHH, Shawn, Austin csak...

Rock, HHH, Shawn, Austin csak mesterségesen "felfújt" starok?

Figyelt kérdés

A WWE/WWF-ben levő néhány főleg az Attitude érából kinövő pankrátorra gondolok itt. Rock, Shawn Michaels, Steve Austin, Triple H és még Hit Man Hart is valójában nem igazi szupersztár.


Sokan mondják, hogy ezek milyen legendásak, de végignézve karrierjüket bizony inkább színészi teljesítményeikmiatt lettek népszerűek. Eltekintve attól, hogy fizikailag sokat bírnak, ütéseket ténylegesen nem igen köthető a nevükhöz nagy lelki kitartással járó győzelem !


Rock igaz sok embert győzött le, de azokat csak egyszer. Takert egyszer, de fordítva őt 2 szer győzték le. Hogan már idős volt nagyon és Austin ellen 2 szer kikapott, majd végül egy szívroham után legyőzte. Inkább sok színészi attitude és grimasz jellemzi őt, nem mint hatalmas diadal.


Steve Austin is inkább a vezetőséggel folytatott szópárbajban lett híres és nem fűződik hozzájuk igazi siker.


Triple H, elég kigyúrt, rengeteget szteroidozott és testileg igen erőssé vált és sok pankrátórt le is győzött, de csak a kevésbé izmosakat, pl az alacsonyabb nem szteroidozó Ortont. Összeházasodott és sokat járt a tulaj lányával és már ezek is elősegítették akarrierjét, amiben sok megrendezett győzelem fűződik, de igazi harcos ellen nem győzött soha sem. Taker ellen mindkét WM-án alúlmaradt és Goldberg ellen is mindíg.


Shawn Michaels pedig a világbajnoki övét követően lett híres, amikor egy Iron Man meccsen, azaz 1 óra után lekopogtatással legyőzte Hit mant, úgy hogy ellenfele már győztesen vonult le az öltözőbe mert címvédő volt és a lekopogtatásokban egálra álltak, de a manager megváltoztatta a szabályt ezen a meccsen. Utána többszőr győzött, de nem igazi ellenfelek ellen.


2011. aug. 24. 14:42
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Neked az értelmi színvonalad van 16 év alatt. Meddő és üres bizonygatások helyett, nem pazarólnád az energiádat a kérdés megválaszolására ?! :D
2011. aug. 29. 15:16
 22/38 anonim ***** válasza:
Jobban szórakoztam rajtad, mint egy vígjátékon, te nem vagy egyenlő vitapartner, főleg, mivel tényeket próbálsz vitatni, ráadásul, ha tudnál olvasni, láthatnád, hogy megválaszoltuk, hogy miből gondoljuk azt, hogy kamu.
2011. aug. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Ezek nem tények, hanem semmivel sem alátámasztott ostobaságok és mindent megcáfoltam. Ha nézel WM PPV-t legalábbis a régieket, láthatod hogy nem lehet megrendezve, mikor nem lehet előre tudni hogy mennyit bír ki az ellenfél.
2011. aug. 31. 19:37
 24/38 CM_Punk ***** válasza:

Kérdező, elképesztő dolgokat írtál. A legfeltűnőbb, hogy többen nézik, mint a Superbowl-t? Hol? A Superbowl idén 106 MILLIÓS nézettséget generált, az idei legnézettebb RAW még EL SEM ÉRTE az 5 milliót. A WM eladása kicsit meghaladta az egymilliót, a RAW legnagyobb nézettsége sem haladta meg - tudtommal - a tízmilliót. Egy biztos, a Superbowl adatainak a közelébe sem értek.


H-Wrestling lehúzása: Na, te rendesen eltévedtél. Az ott a legnagyobb magyar pankrációs közösség. Van olyan, aki a nyolcanas évek vége óta nézik a pankrát, az oldal szerkesztői is bőven a kilencvenes években kezdték az 'ipart'. Valószínű, hogy te többet tudsz, amikor alap dolgokkal nem vagy tisztában. Ajánlom, hogy olvass el pár cikket az oldalon, ha van szabadidőd.


A kérdésre a válasz:

Ezt nézhetjük sok szemszögből. Ha most belegondolunk, Rock-ot, Stone Cold-ot a hihetetlen promóikról ismerjük, végtelen ismert szólásuk van, mégis igen jó pankrátorok, nézz meg pár meccset, amikor Rock még Rocky Mavia, Stone Cold pedig Steve Austin néven szerepelt(utóbbi a WCW-ban). Egy biztos, bennük a születésük óta megvolt az, ami naggyá tette őket, ezt egyszerűen nem lehet megtanulni.

Triple H szintén a WCW-ban kezdte, 15-20 kilóval 'szegényebben', aztán Bischoff kidobta, átment az ellenhez, majd belcsöppent a Degeneration X-be. Igazából SOHA nem lett volna 13-szoros világbajnok, ha nem veszi el Stephanie McMahon-t. Azt hiszem ezzel mindent elmondtam. Én roppantul utálom, pont ezért. Így pofátlanság egy évig főbajnoknak lenni. Mondjuk máshogy is az.

Shawn.. na, ez összetett kérdés. Ő is régen kezdte, sokat tett a cégért és az iparért, benne volt a Montreal Screwjob-ban, meghatározó alakja volt a WWE-nek, a szerénysége és kevés bajnoki futásának hála nem vált unalmas utálható karakterré.


Azt meg fejetsd el, hogy Warrior azért király, mert megverte Macho-t 10 flyin elbow után. Warrior kedvencem volt, de ne találjunk ki hülyeségeket róla. A WM6-os alakítása ezerszer jobb volt, ugyanakkor sajnos elképesztő, hogy hová züllött le ő is. Amikor '97-ben meccselt Hogan ellen, csak fogta a világ a fejét, amikor 2006-ban még Orlando Jordan ellen visszatért, na akkor esett le mindenki a székről. De mindenki így jár, megöregszik. Egy biztos, ikonja a pankrációnak, feledhetetlen alak. A korához képest amúgy elég jó formában van az öreg, nézzetek rá a WarriorTV-re youtube-on, van néhány workout videója, nem semmi.


Na, kb. ennyi. A többi hülyeséget már a többiek kijavították.

2011. aug. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

CM punk, butaságokat írtál :D


A wrestlemania sokkal mézetebb mint a superbowl. A magyar wrestlingnek köze nincsen az igazihoz és én előbb néztem már pankrációt.


Láttam Steve austint meg rocky maviát régóta már a wcwben is persze HHH-t is, még meghajolós korából és nagyon tenyérbemászó volt. Austin semmi különöset nem nyújtott a wcwben és a wwf-ben is nagyon gyenge volt, csak az attitude érában fújták fel, mert a wcw elment népszerűségben. A rock is csak színészkedett, semmi különösebbet nem alkotott.


a Warrior király és nem azért mert legyőzte macho mant és ezt le is írtam, hogy sok kemény küzdelme volt pl earthquake meccset is figyelembe vettem. azt a WM 7-es meccset csak példának hoztam fel, hogy nem lehet megrendezve, ezentúl figyelmesebben olvasd el a szöveget.

2011. aug. 31. 22:39
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Na figyelj, ha készen állsz egy totális, megcáfolhatatlan bizonyíték megnézésére menj rá a H-Wrestling oldalára, a Showtime fülre kattints és nézd meg a filmet. Ha ezek után sem érted meg, amiről itt beszélünk, akkor vagy troll vagy, vagy pedig túl fiatal.
2011. szept. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Láátam ezt a filmet a HOBÓN. A rock mankind meccset megkoreografálták. De ez csak 1 db meccs. És anno a Rocknak állt a széna, mert a WCW-vel, mert a konkurencia és Superstarokat kellett csinálni a WWF-nek is hogy nézzék ezt is. Éppen erről beszéltem, hogy ez az éra a Rock meg Austin csak felfújtak voltak ! A régi igaziakhoz képest mint Warrior vagy Hogan , Taker. A film is engem igazol. Robertset pedig sajnálom.
2011. szept. 4. 15:35
 28/38 A kérdező kommentje:
Ezt megint megnéztem. Cenzúrázva volt, amikor Taker ledobta Mankindet az nem volt benne és intenzíven volt, ha meg lett volna rendezve minek tennének ki embereket ilyennek. A Rock majdnem összetőrte Mankind koponyáját. Egyébként nem megrendezve volt, hanem az volt megkoreografálva hogy hol ugráljanak, ha megnézed nem azt mondták hogy ki fog győzni, hanem hol fognak harcolni, ami természetes, mert a pénzért meg kell adni hogy hol fognak ugrani, mert az nézett és kell az akció a meccsekben, de nincsen megrendezve.
2011. szept. 4. 21:51
 29/38 anonim ***** válasza:
Ok, akkor élj a kis álomvilágodban, remélem boldog vagy benne...
2011. szept. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Te élsz álomvilágban miközben egy csomó sportban csalás és intrika van ! Forma-1, box, foci stb :D A kérdésre nem válaszoltál.
2011. szept. 4. 22:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!