Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Rock, HHH, Shawn, Austin csak...

Rock, HHH, Shawn, Austin csak mesterségesen "felfújt" starok?

Figyelt kérdés

A WWE/WWF-ben levő néhány főleg az Attitude érából kinövő pankrátorra gondolok itt. Rock, Shawn Michaels, Steve Austin, Triple H és még Hit Man Hart is valójában nem igazi szupersztár.


Sokan mondják, hogy ezek milyen legendásak, de végignézve karrierjüket bizony inkább színészi teljesítményeikmiatt lettek népszerűek. Eltekintve attól, hogy fizikailag sokat bírnak, ütéseket ténylegesen nem igen köthető a nevükhöz nagy lelki kitartással járó győzelem !


Rock igaz sok embert győzött le, de azokat csak egyszer. Takert egyszer, de fordítva őt 2 szer győzték le. Hogan már idős volt nagyon és Austin ellen 2 szer kikapott, majd végül egy szívroham után legyőzte. Inkább sok színészi attitude és grimasz jellemzi őt, nem mint hatalmas diadal.


Steve Austin is inkább a vezetőséggel folytatott szópárbajban lett híres és nem fűződik hozzájuk igazi siker.


Triple H, elég kigyúrt, rengeteget szteroidozott és testileg igen erőssé vált és sok pankrátórt le is győzött, de csak a kevésbé izmosakat, pl az alacsonyabb nem szteroidozó Ortont. Összeházasodott és sokat járt a tulaj lányával és már ezek is elősegítették akarrierjét, amiben sok megrendezett győzelem fűződik, de igazi harcos ellen nem győzött soha sem. Taker ellen mindkét WM-án alúlmaradt és Goldberg ellen is mindíg.


Shawn Michaels pedig a világbajnoki övét követően lett híres, amikor egy Iron Man meccsen, azaz 1 óra után lekopogtatással legyőzte Hit mant, úgy hogy ellenfele már győztesen vonult le az öltözőbe mert címvédő volt és a lekopogtatásokban egálra álltak, de a manager megváltoztatta a szabályt ezen a meccsen. Utána többszőr győzött, de nem igazi ellenfelek ellen.


2011. aug. 24. 14:42
1 2 3 4
 31/38 TOMAtm ***** válasza:

na most akkor az van hogy te úgy gondolod,más meg nem.ettől nem kell a falnak menni.én nem nézem ezeket a műsorokat mert nem érdekel mivel én úgy gondolom hogy megrendezett színjáték(és ezzel asszem nem vagyok egyedül).te nézed mert neked tetszik,azért tudsz róla ennyi mindent.akkor min is vitatkozol itt a többiekkel?mert ez már kb 3 lapja nem arról szól ami a kérdésed volt eredetileg hanem a két nézőpont vitájáról.

érdekességképp megjegyzem h eléggé képtelen vagy elfogadni más véleményét,rettentőmód ragaszkodsz a saját igazadhoz(ami persze nem függ össze a kérdéseddel).javaslom indits egy vitafórumot ezzel kapcsolatba,biztos sok embert érdekelni fog a véleményed és biztos hogy sokmindenki fog ellenvéleményt mondani a témával kapcsolatban.

2011. szept. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

Toma. Nekem nem az volt a kérdésem, hogy egyesek szerint ez megjátszott-e, hanem konkrétan a régiek és a mostaniak kontrasztjáról. nem én kötöttem beléjük, de válaszolnom kellett ha már felvetettem a kérdést. Nem érvelsz semmilyen bizonyítékkal, ugyanígy azt is mondhatjuk, hogy te élsz álomvilágban, mert az összes sport forma 1 (schumi keresztbefordulása monacoiban, gumi szabályok, kerésk szabályok stb) Box, foci(olasz bundabotrány stb) bizony mind meg van rendezve !! Te meg még neki állsz a meccsek előtt drukkolni és izgúlsz, mintha lenne valami tétje és régen nem lenne megírva valahol a forgatókönyvben :D


Kevesebb vizet zavar két pankrátor mecse mint két pénzes boxmeccs, ahollehet fogadni is ! :D na ki a hülye ?! :D

2011. szept. 7. 15:11
 33/38 anonim ***** válasza:

Őszintén? Hogy a fenébe jön ide az, hogy a boxmeccsek meg vannak-e rendezve, avagy sem? Mit számít ez a vita szempontjából? Itt egy újabb érv:


[link]


Ez az oldal a Nyers Erő hivatalos honlapja, a Viasat 6 partnere, ők vetítik M.O.-n a pankrációt.

2011. szept. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Mint leírtam nem lehet megrendezve a pankráció, most nem fejtem ki megint olvasd vissza ha érdekel. A meccsek nincsenek megrendezve de van némi színjáték. Ez a mozis színészi vonulat sajnos ténleg elégéggé meg van jétszva és aki nem ért a pankrációhoz gondolhatja hogy az egész megrendezett, pedig ez nem igaz.
2011. szept. 7. 23:45
 35/38 anonim ***** válasza:
Én kifejtettem, hogy miért van megrendezve, te nem reagáltál, hanem elterelted a szót. Utána belinkeltem a filmet, ami, való igaz, nem perdöntő bizonyíték, viszont ez már elég erősen az. Egyszerűen szóra se méltatod, el sem olvastad.
2011. szept. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Tehát azzal bizonyítottad, hogy nem megrendezett, hogy Shawn Michaels kijött 2 v 3 tombstone-ból. Értem...
2011. szept. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

Lartam a reakciómat a filmre, már nem ismétlem, de nem olvastad el. Nem bizonyítottál be semmit sem.


Láátam ezt a filmet a HOBÓN. A rock mankind meccset megkoreografálták. De ez csak 1 db meccs. És anno a Rocknak állt a széna, mert a WCW-vel, mert a konkurencia és Superstarokat kellett csinálni a WWF-nek is hogy nézzék ezt is. Éppen erről beszéltem, hogy ez az éra a Rock meg Austin csak felfújtak voltak ! A régi igaziakhoz képest mint Warrior vagy Hogan , Taker. A film is engem igazol. Robertset pedig sajnálom.Ezt megint megnéztem. Cenzúrázva volt, amikor Taker ledobta Mankindet az nem volt benne és intenzíven volt, ha meg lett volna rendezve minek tennének ki embereket ilyennek. A Rock majdnem összetőrte Mankind koponyáját. Egyébként nem megrendezve volt, hanem az volt megkoreografálva hogy hol ugráljanak, ha megnézed nem azt mondták hogy ki fog győzni, hanem hol fognak harcolni, ami természetes, mert a pénzért meg kell adni hogy hol fognak ugrani, mert az nézett és kell az akció a meccsekben, de nincsen megrendezve

2011. szept. 13. 18:21
 38/38 anonim ***** válasza:

Te soha az életben nem verekedtél, nem néztél bokszmeccset, és ehhez még az IQ-d sem túl magas. :D


Diplomás atomfizikus????


Fiam, menj vissza legózni, higgy a Mikulásban, vagy a tökömtudja miben. Engem nem érdekel, te mit hiszel, csak társaságban ne nagyon hangoztasd, mert gyökérnek fognak nézni.

2011. szept. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!