Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Testépítés (kreatin)?

Testépítés (kreatin)?

Figyelt kérdés
2hónapja edzek fehérjét meg dextrózt meg multivitamint szedek lenne értelme egy kreatin kurának vagy még várjak vele? Ha várjak akkor körülbelül mikor kezdhettem el mennyi "tapasztalat" kell hozzá?
2011. szept. 16. 23:16
 1/8 dirtboy ***** válasza:
ha 2 hónapja edzel akkor még egész testes edzésnél jársz.majd ha áttérsz nem sokára az osztottra majd kb. onnantól számítva 6 hónap és mehet a kreatin nyugodtan,még most felesleges lenne mert nemrég kezdted és fejlődsz szépen a nélkül is.
2011. szept. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 greeen ***** válasza:
Sőt ha vékony vagy eléggé akkor a sima fehérjét is lecserélném a helyedben egy 40-50% fehérje és 50-60% minőségi szénhidrát keverékre amiben mindenféle anabolikus plusz anyagok vannak.Mint az MHP - Up your mass cucca vagy bármi ahhoz hasonló!Ilyenkor robban a szervezet az edzésre és kell neki a kakaó,a plusz energia a szénhidrátok kemény visszatöltése és nem zsírosodnál be tőle,sőt!Persze csak ha Alapból nem kemény túlsúllyal rendelkezel!
2011. szept. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, nagyon vékony vagyok és nehezen hízó típusú akkor még nem kezdem el a kúrát :D dextrózt meg a fehérjét kicserélem Jumbo Professional-ra az úgy jobb lenne?
2011. szept. 16. 23:57
 4/8 greeen ***** válasza:
Abban is magasabb a fehérje tartalom ha nem is annyira mint abban amit írtam de a te esetedben sokkal szerencsésebb lenne ilyesmit fogyasztani!Úgyhogy ige,tökéletes választás!Meglátod,hogy mennyivel jobban jön majd rád a tömeg!
2011. szept. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
green, te a bb-s green lennél? :D
2011. szept. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 greeen ***** válasza:
jaja hehe
2011. szept. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ki gondoltam még egy kombot :D ez milyen lenne

Reggel fehérje+glutamin edzés után tejsavó fehérje + glutamin+(Carbox szénhidrát) este meg túró. Pihenőnapokon: Reggel fehérje+glutamin este fehérje+glutamin+carbox persze multivitaminal kiegészítve. Na jó ötlet?

2011. szept. 17. 19:31
 8/8 greeen ***** válasza:
Reggelfőleg ideális a szénhidrát méghozzá a kicsit nagyobb mennyiségben sem túlzott,mivel éjjel elég rendesen leürülnek a glikogén raktáraid a regenerációs folyamatok miatt!Miért is hagynád el a reggeli főleg indokolt szénhidrátot?A Többivel nincs gond végülis!Este meg valami lassú fehérje mindenképp...
2011. szept. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!