Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Én most kezdtem el futni....

Én most kezdtem el futni. Mennyit fussak másodszor és a továbbiakban? Egyenlőre nem távolságra futnék hanem időre. Mit csináljak akkor ha másodszor nem megy ugyanannyi? Erőltessem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 14:11
 1/5 dirtboy ***** válasza:

NEM, add fel és egyél zsíros kenyeret szalonnával.

folytasd tovább,majd javulni fog csak még most kezdted és azért nem bírod másodszorra már úgy,légy türelmes fog az majd menni csak meg kell szokni a testednek,kajára figyelj

2011. aug. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Legközelebb ne időre,távra fuss.Ha abszolút kezdő vagy,kb.4 km-el kezdd,aztán mikor érzed,hogy könnyebben megy,növeld a távot.Egyébként a futóedzés nem csak hosszútávfutásból áll,csinálj sprintes,valamint intervallum-edzéseket.Előbbi robbanékonyságot,utóbbi speciális állóképességet fejleszt,hullámzó teljesítmény-leadást produkálsz(na ezt szépen megfogalmaztam:D).

Szóval változatos legyen az edzés,így élvezni fogod,legalábbis én így szeretem:)

2011. aug. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ez aranyos :D ne bonyolísd túl...jajj ugyan. Csak fuss, élvezd, vegyél nagy levegöt, hallgass zenét, gondolj az eredményre! Én idöre szoktam, de már csak ritkán futok ( hála a hatalmas cisztámnak, ami azonnal erösen görcsölni kezd ha 7 percnél tovább futok.. )

Ne várj csodát hogy 2 alkalom után imádni fogsz futni, nem nem. A testednek elöbb meg kell szokni, aztán fogja megszeretni. Ha szerencsés vagy, 2 hét és már élvezettel fogsz futni, utána már vágyni fogsz rá. Mint a csoki!

2011. aug. 22. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást.:)Nagyon kell mert alig birtam rávenni magam.Csak most olyan szerencsétlenül jártam,hogy a 3. futás után izzadtanjól megfujt a szél ugyhogy most küzdök a náthával.:)
2011. aug. 23. 19:12
 5/5 dirtboy ***** válasza:

első vagyok

jobbulást kívánok

2011. aug. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!