Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Körülbelül mennyi ideig...

Körülbelül mennyi ideig szoktatok boulderezni teremben?

Figyelt kérdés
Ha nem nagyon elbeszélgetős meg nem is rohanós hanem úgy pont király.
2011. szept. 30. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
addig ameddig már nem tudom a fogást rendesen megfogni mert elfáradt a karom
2011. szept. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
same. de ez kb hány óra? másfél?
2011. szept. 30. 16:51
 3/11 anonim ***** válasza:
én egy óra alatt le szoktam zavarni a dolgokat, igaz én egyáltalán nem pofázok.
2011. szept. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1-1:30 h
2011. szept. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
lightosan 2 óra kb ,de ez igazság szerint nem idő függő hanem amit bírsz úgy rakd össze az edzéstervet dolgozz effectiven nem kell sokáig dolgozni igazságszerint , mert pihenő idő alatt fejlődsz egyszerűen csak legyen jó amit csinálsz és az tökre elég .
2011. szept. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Vgágom, a történetem annyi hogy suli után még kb 100-120 percem van boulderezni utána már délutáni a bérlet és hogy milyen bérletet vegyek de tuti hogy délelőttit fogok, az olcsóbb is. (utána még küzdősport este meg fegyenc szóval nem akarom magam kinyírni hanem úgy csinálni hogy pont király)
2011. okt. 1. 16:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez úgy egy nap önkinyírás fegyenc meg a kondi az eléggé testépítés mindenféleképpen , úgy értem persze ha olyan a kondiba az edzés terved ,de valszeg olyan , hogy súlyzózol mint az állat ez mind ugyan arra megy hogy erős légy (plusz izomzat növelés ) ezáltal nem pihennek az izomcsoportok , én javaslom hogy oszd el egy héten a fegyenc meg a kondit Mondjuk hétfőn fekvőzöl fegyencből akkor olyan pénteken fekvenyomozz has , vádlit ne sajnáld ha nem akarod az mehet minden nap végülis ha bérleted van akkor bemehetsz akár csak ez a kettőért is kondiba , de egyébként most így belegondolva azt is kipróbálhatod hogy összevonod a fegyenc edzést a kondival , bevallom nem ismerem a hatást de az se lehet hülyeség tapasztald ki mi a legjobb ,de egy nap 3 edzés az nagyon sok szerintem , meg ha jól olvastam küzdősportolsz annál nagyon oda kell figyelni hogy mennyire gyúrod ki magad , mert hátrány lehet eléggé a savasodó végtagok , sajnos nállam is ez van sok kondi után elmentem Thai Boxra és hát elég kemény 90 kilóval t artogatni magamat percekig fekvőkkel beiktatva , hiába nem vagyok olyan zsíros sőt ... szóval érdemes tényleg meggondolni hova és mit raksz edzéstervnek , szerintem ne body builder edzéstervet válasz hanem valami olyat amit bunyósok k-1 esek Mmasok használnak , attól se leszel kicsi és jófele halad a tested . Csak ne a Bob Sappét az sajnos nagyon erőnlét nélküli , láttam egy két vidijét és hát ... kb ugyanúgy edzünk ami gáz , jó hogy megrugja párszor keményen a zsákot meg megüti , de 1 perc után liheget szóval eléggé a KO ra ment a zsáknál
2011. okt. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:D nem járok kondizni :DDDD az én erősítésem kimerül a fegyencben :D
2011. okt. 2. 15:36
 9/11 A kérdező kommentje:
Amúgy meg heti 2 boulder ami alkarra meg felsőtestre megy hogy legyen kraft a sziklán hétvégén, heti 2 kyo ami technikai meg erőnléti és hát ugye küzdősport szóval az kell és úszok heti 2x hogy legyen szív, tüdő és az ízületeknek is jó a fegyenc meg egész testes erősítés nekem ez ad egy egészet
2011. okt. 2. 15:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Én szerintem az jó ,és futsz?
2011. okt. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!