Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek hogyan tudnék...

Szerintetek hogyan tudnék elbánni egy magas emberrel ( gyerekkel, aki 16 éves 75 kg és kb.190 cm magas)? [Többi lent]

Figyelt kérdés

Olyan problémám van, hogy már régóta piszkál ez a " ropi emósnak" mondható gyerek, akit leírtam és azért kérdeztem, hogy hogyan tudnék elbánni vele, hogyha ő megtámadna.

Én 175 cm és 65 kg vagyok. Van valamennyi Thai-Box tapasztalatom.


2011. okt. 15. 22:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"kishaver"! ez odab@sz :DD

Na akkor béke van..

2011. okt. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
pontosan.. akkor döbbentem rá igazán, hogy mennyi tapló senki van. legutóbb (mondjuk az régebben volt..) még utcán féltem amikor "bunyó" volt, most már tényleg elküldeném őket ide GYIKre hogy oltsák le őket a rákba.
2011. okt. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha van Thai Box tapasztalat használd ki....tudsz rugni?ütni? mert ha igen akkor nincs semmi nehéz benne...
2011. okt. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
hát attól is függ mi a tapasztalatod , mert ha az hogy fáj akkor sokra nem mész . Amúgy szerintem 175 cmterrel 65 kilóval te is ropi emo vagy :Dplusz 190 cméter elég magas ebből ítélve szimplán ökölvívásba elég nagy bajba vagy ha nem tudsz beltéri harcot teremteni vagy távolról megrugni . Hosszú kész táv felejtős ha van némi fogalma róla csak úgy abból a kistáv fogalmamból amit nagyon pici tapasztalataimból vettem észre .
2011. okt. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Hivod Kunkli Tivadart.
2011. nov. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

a Kunkli :D

az kemény gyerek egyébként! 40 éves talán, talán több. de van tapasztalata!

2011. nov. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ő volt az első akit úgy csesztek le hogy kamu meccsen nyert hogy közbe elismerték a tudását . Legalábbis ha nem értettem félre Rehák írását anno facen
2011. nov. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

ez mekkora :D képzelem

"mekkora bunda volt már! ... kedves Tivadar, adna egy autogrammot? maga a legnagyobb egyébként"


jah, az a meccs.. eleinte az volt bennem, hogy úgy is ő fog győzni, mert néztem róla videókat és látszott hogy kemény. de pi.csába nem fogadtam haverokkal.

aztán visszanéztem a meccset, persze kiütötte a Sappot, elég is volt nekem. aztán később (még Késes Krisszel) visszatértünk a témára, és azért én is jobban tanulmányoztam a dolgot, és így normális mennyiségű figyelmet szentelve a dolognak azért egyértelmű hogy mi volt.

2011. nov. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Tökmind1 mekkora. Nagyobb ember nagyobbat koppan. Elég egy pontos találat vmiek kiütési pontra. Am meg a sok hülye itt írja h a thai-box nem jó semmire -.- . Én ugyan boxolok és jobban ütök mint 1 thaios, de a lábuk nagyon veszélyes tud lenni. Berögződés, kérdése h mennyi az a "valamennyi tapasztalat" van mikor már reflexből is feltudod használni akár utcai bunyóban is. Énis rengeteg cigó gyereket ütöttem ki mikor 8 ba laktam hiába voltak nagyobbak vagy jöttek 4 en. Na de mind1. Ha magas neked közelharcba kell leverni.. vagy vágd csak simán gyomorszájon mikor összerogyik állba vered vagy halántékon azt csumi :DD
2013. aug. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!