Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 1 éve gyúrok, de már kezd...

1 éve gyúrok, de már kezd elmenni a kedvem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Napi 30-40 percet gyúrok MINDENRE (has, láb, vádli, biceps, mell, stb...) de már kezd olyan kedvem lenni, hogy: "Ahhh... Minek? Majd holnap...". Valami """trükk""" van hogy jobb kedvem legyek hozzá?
2011. okt. 28. 18:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Oszd szét 3 napra, és eddz rendesen, aminek lesz eredménye és motiváltabb leszel. Sok sikert.
2011. okt. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 dirtboy ***** válasza:
100%

nem szabad minden nap edzeni és ezt nem a kedv miatt mondom.

szerintem 4napra oszd szét mert a hátat és a lábat nem jó egy másik izommal sem együtt edzeni.


kajád hogy néz ki,egy napot le írhatnál mert érdekelne.

2011. okt. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a kaja a lényeg, de ugyanúgy eszem mind egy hétköznapi ember... De csak az a baj, hogy unom :(
2011. okt. 28. 20:37
 4/18 A kérdező kommentje:
15/F
2011. okt. 28. 20:37
 5/18 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a p1csába!
2011. okt. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
44%

Szerintem nyugodtan edzél minden nap (a sportolók is minden nap edzenek) de osztd szét napokra a gyakorlatokat. Csinálj fekvőtmaszokat, tólóckodj, húzódzkodj is. Személyes tapasztalatokból mondom, hogy csodákat tesz!

Sok szerencsét!

2011. okt. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem te 1 éve csinálsz összevissza gyakorlatokat , és az valóban kurv@ unalmas . Kezdj el gyúrni végre ,úgy hogy nézel valami edzéstervet , meg rengeteg tanácsot ,hogyan oszd fel a gyakorlatokat és nem kell edzeni minden nap , mert a pihenő idő alatt izmosodsz nem a gyakorlat alatt láttam itt , olyan kommentet , hogy a sportolók is szoktak minden nap nyugodtan csináld arra csak annyit , hogy más világ a keményen sportolók
2011. okt. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 walholl ***** válasza:
Semmi esetre se hagyd abba, a legnagyobbak is mind így csinálták.
2011. okt. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
És ha beosztanám, hogy Hétfőn felsőtest, Kedd alsótest, szerda pihenés, Csüt: felső, Péntek: Alsó, Szombat-vasárnap? Futás meg lehet Hé,Ke,Csü,Pé? szerintetek így edzek?
2011. okt. 30. 09:20
 10/18 anonim ***** válasza:
öö mondom olvass utána mit csinálsz , nem az a lényeg hogy felső vagy alsó test mert nem így edzünk kis izomcsoporthoz , nagy izomcsoportot van aki azt mondja az edzést a kicsivel kezd és a naggyal fejezd be , nem tudom én mindíg a naggyal kezdtem és nekem bejött .
2011. okt. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!