Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 1 éve gyúrok, de már kezd...

1 éve gyúrok, de már kezd elmenni a kedvem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Napi 30-40 percet gyúrok MINDENRE (has, láb, vádli, biceps, mell, stb...) de már kezd olyan kedvem lenni, hogy: "Ahhh... Minek? Majd holnap...". Valami """trükk""" van hogy jobb kedvem legyek hozzá?
2011. okt. 28. 18:39
1 2
 11/18 Geri1985 ***** válasza:
Pihenj pár hetet.Túledzetted magad valószínűleg. A profik is tartanak pihenőket, az idegrendszernek és az izomzatnak is regenerálódnia kell. Neked az idegrendszered fáradt el, akármilyen hihetetlen. :) Ez a túledzettség tipikus tünete! Pihensz 2 hetet utána ha leláncolnak akkor is menni fogsz újra, újult erővel.
2011. nov. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
De ha pihenek heteket, akkor "visszamegy" az izom :S És nem érem be az osztálytársaimat :D
2011. nov. 3. 21:01
 13/18 anonim ***** válasza:

Ne mások miatt csináld.Ha azért csinálod,hogy "beérd az osztálytársaidat",akkor tényleg hagyd a p*csába.Nem érdemes,ha nem szereted,nincs rá szükséged.Akkor ez nem a te sportod.Keress mást.Ha meg mégis úgy gondolod,hogy te igenis ezt akarod csinálni,akkor vegyél magadon erőt b*zdmeg,azt ne siránkozz,hanem eddzél.

Amúgy 1 hét regenerálódási,pihenési időtől nem "megy vissza az izom":D

A jó kis ösztönző,önbizalom-növelő,pozitív,zúzós számok meg meg tudják hozni az ember kedvét;)

Visszatérve...kell neked ez az egész,vagy nem?Döntsd el,mert mi nem tudjuk helyetted...

2011. nov. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Hali! Néha én is ugyanabban a cipőben járok mint de erőt kell venni az embernek magán...néha nekem is nagyon nehéz egy unalmas sulis nap után hazamenni,tanulni és még utána edzeni is...de hidd el megéri.Sokszor inkább motivál ,hogy na még ezeket megtanulom aztán jöhet az edzés nem az íróasztal fölött kell rohadnom...és ez csodákra képes!Amúgy nem vagyok nagy darab annak ellenére ,hogy én is régóta csinálom...de amikor lemérem a mellem és 100 cmt mutat "a szalag" az elég jó motivációt ad;)Amúgy meg rosszul csináltad eddig is! Az első évben csak minden MÁSODIK napon szabad edzeni...olvass a dolgok után, érdeklődj ne csak úgy durr bele! Többet ésszel mint erővel:D Jah és ha máshogy nem jönne a kedv--->Hot Blood de vigyázz úgy értesültem róla hogy kemény cucc!

Sok sikert!

2011. nov. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Geri1985 ***** válasza:
Ne haragudj meg,de ez butaság, hogy veszíteni fogsz pár hét pihenővel az izomtömegedből. Legfeljebb nagyon minimálisat. Ha nem hiszed olvass utána, hogy a testépítés folyamata izomleépítő folyamat, és a pihenés időszaka az amikor az tényleges izom felépül. Nem hiába mondják, hogy a megfelelő pihenés és táplálkozás a legfontosabb a testépítésben, akármilyen hihetetlen. Ha pedig nem tartasz szüneteket, akkor egy idő után az ellenkezőjét fogod elérni. Arra pedig készülj fel, hogy mindenkinek megvannak a korlátai. Kezdő szinten hirtelen fejlődik az ember, de utána minden grammért meg kell szenvedni. Hirtelen gyors, izomnövekedést csak kokszal tudsz elérni, aminek totál nincs értelme ugye. Ha ezekre a dolgokra nem figyelsz, akkor nem neked való időtöltés ez a sport. Vagy komolyan csinálsz egy sportot vagy sehogy. :)
2011. nov. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szeretnék izmos lenni (nem beérni akarom őket).
2011. nov. 4. 16:39
 17/18 A kérdező kommentje:

Azért így 2017 be visszaolvasni ezt elég durva :D

Ha akkor tudtam volna azt amit most akkor nem itt lennék

2017. aug. 8. 18:29
 18/18 A kérdező kommentje:
Ha megmondhatnám a 15 éves önmagamnak, akkor azt mondanám hogy: Kezdj el már 15 évesen cuccolni :D
2018. febr. 28. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!