Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mien otthoni edzéstervet...

Mien otthoni edzéstervet ajánlotok? 16/F

Figyelt kérdés
1 év gyúrok, de nem tartottam be a pihenőket, és minden nap mindenre gyúrtam! Most kéne gy olyan edzésterv ahol pl. Hétfőn csak felsőtestre edzek, Kedd alsó...s tb... Valaki nemtud belinkelni egy oldalat ahol ilyesmi levan írva? Edzéstervek...
2011. okt. 30. 09:43
 1/8 dirtboy ***** válasza:
89%

és mi a célod???

mert ha az izmok építése a cél akkor az a terved is rossz hogy egyik nap felső test másik nap alsó.

2011. okt. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kb. így szeretnék kinézni: [link]
2011. okt. 30. 10:03
 3/8 dirtboy ***** válasza:
89%

szóval akkor izomépítés bodybuilding a cél.

az elgondolásod nem jó ahhoz hogy ezt elérd.

nézned kell egy kezdő edzéstervet és egy súlyodnak megfelelő étrendet,be linkelek neked egy oldalt ezen olvasd el az alapokat és utána az oldalon nézzél étrendet és edzéstervet.

[link]

2011. okt. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De én nem porozni akarok, csak hogy jól nézzek ki
2011. okt. 30. 11:25
 5/8 A kérdező kommentje:
És edzésterv kéne
2011. okt. 30. 11:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással soha az életedben nem leszel negyed annyira sem izmos mint a képen látható arc. Tudod mi az a "por"? Olvasd el a linket.
2011. okt. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 dirtboy ***** válasza:
46%

látom nem tudod mit is tartalmaznak a táplálék kiegészítők,mindegy én lusta vagyok már ebbe bele kezdeni.

edzésterveket találsz azon az oldalon amit be linkeltem,de ezt írtam is.

azt is írtam hogy étrendet is találsz ott szóval azt is nézz mert elengedhetetlen.

2011. okt. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért nem olvasol utána pár dolognak ?:) Mire való az INTERNET ? A shop.builder stb
2011. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!