Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi kell ahhoz, hogy igazi...

Mi kell ahhoz, hogy igazi UTCAI HARCOS legyek?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez így jó összeállítás?


1.

Ökölvívás + Wing Chun kung-fu

Egyszerre a kettő 1 évig, hogy megtanuljak ütni jól.


2.

ITF Taekwondo + Capoeira

Szintén 1 évig, hogy megtanuljak rúgni, na meg a lábsöprések.


3.

Birkózás (szabadfogású) + Judo

Szintén 1 évig, megtanulni dobni és test-test ellen harcolni, feszíteni, fojtani..stb.


4.

Savate + Ju-Jitsu

2 évig, rendszerezni az ütéseket és rúgásokat, dobásokat, földharcot...stb.


5.

Kizárólag harcművészetek

Shaolin kung-fu + Aikido

5 évig. Azért ezt a kettőt, mert mindkettőben van pusztakezes harc és fegyveres harc is.


Szóval összesen 10 év alatt már lehetne belőlem igazi Street Fighter? :)


2011. dec. 2. 13:28
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Legyél gyors, erős Mozgékony védekezz! Álloképeséged is legyen!! Ismerd ki az ellenfeled.
2013. ápr. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

"A FEKÁK A GETTÓBA NEM ŰZNEK SEMMIT"



Lóf@szt ezek lejárnak boxolni és ezek közül kerülnek ki amerika legjobb boxolói.

2013. jún. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Á ez sz*r a lényeg két valamit csinálj sokáig nem tudodm most hány éves vagy ,de az egész nem éri meg.

Hiába vagy akármilyen öves meg minden a cigányok mindig csalnak.

Náluk mindig van kés.

2013. jún. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim válasza:

tisztázzuk


Az utca nem arról szól amit a filmekben látsz... itt nem álltok le egymással szemtől szemben 1 emberrel ... itt minimum 2-3x annyian támadnak rád rátok mint ahányan ti vagytok ha mégis egy ember támadna rád annál fegyver van (vagy hirtelen üt amire sokszor 10évek munkája sem elég hogy kikerülj másodpercek töredéke alatt egy hirtelen jövő ütést)... itt a probléma, az utca nem az ököl,sípcsont és társai tehát nem a klasszikus bunyórol szól. viperával széttörik minden csontot acélbetétessel pedig szétrugják a mogyorót és addig örülj amíg nem állítanak beléd egy kést:) ide születni kell hogy az utcán nőj fel és hálát adhatsz az Istennek hogy nem oda születtél.. ha az utcán vagy tanulj meg inkább futni vagy ha játszani akarod a nagy harcost akkor box hogy hirtelen tudj nagyot ütni és fuss ember... itt nem fogod lerugni a másik fejét mint a filmekben XY... az ilyen shaolin Aikido Capoeira és társai meg szóba se jöhet leírtam miért.. ha pedig ilyen bulis utcai harc van hogy körbevesznek kettőtöket 50 en oda MMA ami jó mert az az ami a komplett bunyó földharc rész ami fontos ütések ketrecben játszik inkább nagyobb szerepet a rugdosás ( én is csinálom és 2 meccsemet nyertem rugásokkal sok év Kyo val a hátam mögött..:)


remélem tudtam segíteni és hidd el nem jó ötlet ilyenekkel szórakozni

2013. júl. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim válasza:
először is az utcán nem olyan a ruhád, hogy rudosódj leesik a cipőd, elszakad a gatyád majd egy gyomorszájba térdelés de ahhoz nem kell sehova járni a lenyeg, hogy tanulj meg ütni és bírni az ütéseket ha az ellenfél/elek fegyver nélkül vannak ez a fontos ha fegyverük van akkor te igyis-úgyis szoptad amit én ajánlok box meg bírkózás de nem az a szabályok szerinti hanem az a jókis amcsi wrestling lehet, hogy az kamu de csak mert túl veszélyes és ettől függetlenül meg tudod csinálni ami van benne csak a ringben direkt nem teszed, hogy ne haljon meg az ellenfél
2013. júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim válasza:
*max
2013. júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 halloween kópé válasza:
Én a ninjutsut ajánlom én is azt csinálom és nagyon sok kéz kicsavarós halálos technikát tanultam már na meg persze megtanulunk alkalmazkodni a környezetünkhöz pl: megtámadnak az utcán látsz egy vastag botot és használod :D
2013. aug. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

"kéz kicsavarós halálos technikát tanultam"

Ezen hadd mosolyogjak. :)

2013. aug. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

6.

Muay Thai + Kung Fu Tiger Style



A Muay Thai önmagában eléggé kemény, főleg ha jó az edző és megerősíted a tested, hogy ellenállóbb legyen az ütésekkel, rúgásokkal szemben.


A Kung-Fu Tiger Style meg egy nagyon brutális és agresszív stílus, de eléggé időigényes a megtanulása, azonban nagyon jó technikák vannak benne.


Mint az arc szétkarmolása vagy a torok kitépése és egyéb "jóságok". Én is tervezem, hogy kitanulom ezt a stílust. :))

https://www.youtube.com/watch?v=gzviN135ZYQ


03:00 Kezdődik a Tiger Style

https://www.youtube.com/watch?v=hm51vyNQRIg

2014. júl. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

#23

A Cigányok csak százával veszélyesek, egyedül annyira se erősek mint a lepkefing. Kés? Ma eltöröd a kezét nem tudja használni.

2014. júl. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!