Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Vélemények? Szerintem elég...

Vélemények? Szerintem elég érdekes.

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=wdTSEetj2QE&feature=related

Abban nem vagyok biztos, hogy ezt mind használni lehetne éles helyzetben de azért elég látványos.:)


2011. dec. 17. 20:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
Aikido utánzat, ennyi...
2011. dec. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem csak utánzat hanem a mozdulatsorok abból lettek kölcsönözve....vmi aikido fanatikus van a videon!!!
2011. dec. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha megtudod csinálni egészen biztos hatásos , mert elég szar mikor az aikidos csavargat , spanommal szoktam sparringolni , ha elkap akkor szoktam mondani inkább üssé gec i:DDD
2011. dec. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó, nem az aikido érdemeit akarom fikázni, de egészen más az utcán élesben, mint a sparring a haverokkal.Nem valószínű hogy egyből egy ilyen technika fog beugrani, szerintem egyszerűbb orron ba.szni és amíg nem figyel elfutni.De ha egy ilyet akármikor megcsinálsz, és te jössz ki belőle jól, akkor hajrá!:-)

2011. dec. 18. 17:55
 5/12 anonim ***** válasza:
Míg kezdő vagy persze , de ha sokat tanulsz egy stílust akkor az adott technikák a természetesebbek és egyszerübben kivitelezhetú dolgok . Jól ütni , rugni is tudni kell amit az emberek 90 % nem tud ,csak nincs tisztába vele és azt mondja (hu de befogom b@szni az arcát) aztán megy és jobb esetben else találja rosszabb esetben úgy üti meg ,hogy eltörik a keze , mivel nem tud ütni . Ezek a csak ütsz egyet csak akkor jönnek be ha az ellenfél nem figyel ha figyel akkor nehéz bevinni az ütést mivel általába az ember jobban védekezik ,mint támad támadni meg kell tanulni , mert megfontoltan lehet jól .
2011. dec. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha évekig gyakorlod a feszítéseket, csavarásokat, akkor az lesz a "legösztönösebb" cselekvésed egy hirtelen önvédelmi szituációban. Nem pedig az orron "basz.ás"
2011. dec. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondom szerintem is . csak ehhez nagy önkontroll kell meg iszonyat sok tanulás .
2011. dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt azért megnézném, hogy egy több éve boxoló cigánygyerek kezét el tudna-e kapni egy aikido mester! Egy gyors, erős, és pontos egyenes ütést nem fogsz elkapni, akárhány ideje gyakorlod. Egy ilyen ütést max hárítani tudsz, nemhogy elkapni
2011. dec. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan legyél , elkapja ha jó a mester
2011. dec. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nézz meg egy profi bokszost mivel megy a tudásával az utcán ha nincsenek ringszabályok és nem egy baráti verekedésről van szó(igen, ha nincs nyakra támadás,tökön rúgás,kéztörés, az baráti verekedés/gyakorlás/sparring egy normális harcművészeti edzésen)
2011. dec. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!