Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen tömegnövelőt ajánlotok?

Milyen tömegnövelőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

napi 500g ch kellene, ebből 400-420at tudok fedezni, többet nem nagyon tudok enni, ezért gondoltam hogy egy tömegnövelő turmixal kipótolnám ezt a "kieső" mennyiséget.

Én az Up Your Mass tömegnövelőt néztem ki, ugyanis annak gabonafélékből van a ch része (árpa,zab...) ezért napközben is fogyasztható lenne. További ajánlatokat várok!


2011. dec. 23. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
vegyél egy milka v boci csokit fél liter tejbe turmixold össze egy v kettő banánnal és meg is van az extra szénhidrát milyenségére talán egyezik is a tömegnövelő makrotaurenseinek az arányaival!!!
2011. dec. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó választás, mert ha jól nézem legalább 30 %-os fehérjetartalmú + ch rész is ok. Hasonlóan jó még szerintem a Volumass 35 és a Gaspari Real Mass.
2011. dec. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
gaspari real mass, cytosport monster mass, bsn true mass, dymatize elite mass gainer, de az up your mass is jó
2011. dec. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nézelődtem még, és rájöttem hogy nekem jobb lenne egy alacsony fehérjetartalmú tömegnövelő, ugyanis fehérjém az mindig van. Az és a vitamin alap mindig.

Ilyenekt tudnátok ajánlani?

2011. dec. 24. 10:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor Jumbo vagy a Biotechtől CarboX, de ez utóbbi csak jóféle ch, teszel hozzá proteint.
2011. dec. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
CarboX nagyrésze dextróz és malto ami csak edzés után jó :(
2011. dec. 24. 13:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Az igaz. Akkor darálj le zabpelyhet és az mehet proteinnel.
2011. dec. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

utrabolics mass fusion, pharmafreak mass freak, pvl mutant mass, mvp incredible bulk, esetleg panthera labs primaltein mass

Vagy zabpehellyel eszel syntha-6ot.

Jumbot totál felesleges venni, szőlőcukrot meg zabot megveheted te is sokkal olcsóbban.

2011. dec. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megnézem ezeket a tömegnövelőket!

Zab és protein turmix meg naponta 3*, illetve rizs is, stb, de sajnos így is csak 400g körüli ch van meg. Lehet a Mass Fusion lesz a nyerő!:)

2011. dec. 24. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!