Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tudtok before/after képeket...

Tudtok before/after képeket mutatni akár magatokról amit elértetek kettlebellel?

Figyelt kérdés

2011. dec. 28. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudok mivel még először próbáltam meg nagyon jó erőt,állóképességet már most megéreztem mellette jó kaja és némi izom is lehet látszódni fog.
2011. dec. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

és hogy ment az első edzés?:)


kisebb súlyal kezdtél? milyen gyakorlatokat végeztél elsőre?


tervezem, hogy én is elkezdem, de nekem nem a fogyás a célom, hanem egy kis izom felszedése, de minőségi, arányos és nem túl nagy izmokat szeretnék, mellette persze jól jön az erő:)

2011. dec. 28. 19:50
 3/9 anonim ***** válasza:

hát én otthon csinálom mivel nincs a körzetben sehol ilyen oktatás csak vagy 100 km-re annyit nem ér...4 kg-al kezdtem minél többet vagy 1000-et csinálok swinget itt egy oldal meg alap gyakorlatokat, jó kajával lehet felszedni némi izmot

[link]


itt vannak a helyes gyakorlatok

2011. dec. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
de mellette van 12kg-os is itthon csak előbb próbálom ezzel hozzászoktatni magam minél többet aztán majd később és nagyobbra de ahogy érzed kezdhetel nehezebb súllyal is.
2011. dec. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
amúgy mindenkinek azt ajánlják hogy oktatás nélkül semmit se ér ellentétben aki tökéletes végre tudja a gyakorlatot hajtani az kemény. ha van kérdésed írd le bátran, ha tudok segítek, de nagyon jól jegyezd meg és sajátíts el mindent nehogy sérülés legyen a vége ezért ajánlják a szakértőt de ha okosan csinálod akkor fejlődhetel.
2011. dec. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

rendes vagy, a könyvet már átfutottam nagyjából,

meg trx-ezek is úgy egy éve, azt én is otthon, de azzal minimális izmot sikerült felszednem, de sok egyéb tekintetben az is jó.

párszor el akarok menni instruktorhoz, vagy 2 lehetőség is a városban, az egyik rendes instruktor, viszont 3 hónapra be kell fizetni nála, a másik a város legjobb edzőtermében van, viszont ágyúgolyós edzés néven fut a dolog, és lehet egyenként fizetni az edzésekért.


félek, hogy a másodiknak nincs hivatalos végzettsége, de első alkalommal mindenképpen oda fogok menni.

2011. dec. 28. 20:09
 7/9 anonim ***** válasza:
de én jobban ajánlanám a kondit ha izmot akarsz pakolni én ezt is csinálom kiegészítésnek ne merevedjek le és kardiónak is kiváló mellette erősít is jókajával és pihenéssel persze kiváló a kettő kombináció!
2011. dec. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon ajánlom, hogy ne z ágyúgolyóshoz menj le először, mert elveheti a kedved, esetleg le is sérülsz...

Ne sajnáld a pénzt a 3 hónapos kurzusra. Ott tényleg megtanulhatod, amit kell.

Kettlebellel is tudsz izmot építeni, sokkal hatékonyabban és esztétikusabban, mint az amatőr gyúrással. A testépítés is egy külön szakma, ha az számodra a legfontosabb, azt is ki kell tanulni.

De döntsd el mi a legfontosabb számodra!

2012. jan. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
elkezdtem a kettlebellt, 4 edzésen vok túl, zseniális, már érzem magamaon a változást, igaz még nem látványos, de ha ilyen tempóban fejlődök sztem 2-3 hónap múlvam már szépen fog látszódni.
2012. febr. 9. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!