Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzők, saját testsúllya...

Fegyencedzők, saját testsúllyal dolgozók. Tennétek fel magatokról képet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 12:06
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:

gondoltam hogy nem lesz túljelentkezés,ennyit a nagy sittes divatról meg a rétinéger kannibálról....

:DDDDDD

2011. jún. 13. 18:06
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
hehe, ez sok mindent elárul :DD
2011. jún. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

hahóóó!!!

testépítést leszóóólóók???

merre vagytok??

vagy fényképezkedtek?

:DDD

2011. jún. 13. 20:46
 4/39 anonim válasza:
100%
Felmész youtube-ra, és rákeresel valami gettós workout-ra, és őket megnézheted.
2011. jún. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

engem nem a kamu érdekel.

teremben edzegetnek,nyomják a f@sza kaját meg koxot,aztán kimennek a játszótérre bohóckodni....

testépítőket ismerek akik elértek egy testet,de gettósokat még nem láttam akik be tudják bizonyítani hogy ezzel érték el.

ezért várom a képeket,mert mostanában elég nagy a pofa,csak felmutatni nem tudnak semmit.

2011. jún. 14. 20:25
 6/39 anonim ***** válasza:
76%

A saját testsúlyos edzés nem az izomépítésről, hanem az izomerő fejlesztéséről szól. Ott vannak például a görög szobrok, a spártaiak nem hiszem hogy kokszoltak volna. OK persze, olyat bárki tud faragni stb.

De nézd meg pl Bruce Lee-t (isten nyugosztalja) az eléggé cingár gyerek volt, de azt senki sem vitatja, hogy bivalyerős. Persze ő is edzett súlyzokkal, ezt nem tagadom, de a testépítés akkor még nagyon gyerekcipőben járt. Bruce nagyrészt saját testsúlyos edzést végzett (főleg a gerinc sérülése után).

Meg kéne már érteni, hogy a szép izmokhoz bizony kondi kell, de ahhoz, hogy a 60 kilós gyerek meg tudjon verni egy 110 kilós állatot már inkább fegyencedzés (na meg harcművészet).

2011. jún. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

én tudom,csak a sok fegyencedzést ajánlgatók nem fogják fel

hogy nem lesznek nagyok tőle. az erőnövelő hatását nem vitatom...

köszi

2011. jún. 14. 23:05
 8/39 anonim ***** válasza:

1. A fegyencedzés nem az izomépítésről szól, hanem az erőnövelésről innentől kezdve nincs mit mutogatni, mert nem az a cél, hogy szép izmos legyek. Hogy milyen izomzata épül ki valakinek tőle az testépítőként tudhatnád, hogy nagyobb részt múlik a kajáláson. Jó kajával kialakul egy alap izomzat ha rendesen elég hosszú ideje csinálja valaki, de az nyilván messze lesz egy testépítőtől akinek az a célja, hogy nagy izmai legyenek.


2. Nem írtad, hogy lány vagy vagy fiú. ha 20 év körüli csinos lány vagy akkor beszélhetünk privátba a képeimről.

2011. jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
0%
Az erőnövelést is hagyjuk inkább, hogy nő az erő izomnövekedés nélkül? Csak nagyon alap szintig, azt az erőt bármikor eléred testépítéssel is, csak még jobban is nézel ki.
2011. jún. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Nem vagyok és nem is akarok testépítő lenni. Harcművész vagyok így se időm, se pénzem terembe járni. Harcosként a saját testemet tanulom használni ebbe nagyon jól beleillenek a saját testsúlyos gyakorlatok, mert ezek holisztikus rendszerként veszik igénybe a testet, míg testépítésnél az az előnyös, ha minél jobban izolálva dolgozzátok meg izmokat. Az edzéseim során egyetlen "súlyzót" alkalmazok ami a kettlebell, mivel ezek sem izolációs gyakorlatok így közelebb állnak a céljaimhoz.
2011. jún. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!