Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy Kettlebellel mire lehet...

Egy Kettlebellel mire lehet edzeni?

Figyelt kérdés
Tervezem, hogy veszek egy Kettlebellt, mire tudnék vele edzeni? Gondolom karok, váll. Esetleg még valami? És ha igen, akkor hogy?

2011. nov. 15. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
el vagy tévedve, barátom, nagyon. kettlebellel nem testrészeket edzel, hanem az egész testet...
2011. nov. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Evvel a gyakorlattal az egész testre tudok edzeni? Nem inkább csak a vállra? De ha te tudod, akkor oké, én nem vagyok jártas benne.


Link: [link]

2011. nov. 15. 21:42
 3/8 anonim ***** válasza:

a képen lévő gyakorlat elsősorban az alsóhátat,lábbicepszet,farizmot edzi és jó állóképesség növelő is.

de tényleg el vagy tévedve,legalább 3 hónapig járj el csoportos edzésre,mert könnyű lesérülni és nem megfelelően használva a gyakorlatok sem érik el a kívánt eredményt.

2011. nov. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A gyakorlat neve lendítés, vagyis Swing, és totálisan rossz a végrehajtásod, ha a vállad is dolgozik benne.


Ahogy előttem is leírták, a hátsó mozgásláncot veszi igazán igénybe. láb, lábhajlítók, alsóhát, törzsizmok, hát, alkar dolgozik.


Te azt hiszed, hogy az előreemeléshez hasonlít, de valójában sokkal közelebb áll az elemeléshez (deadlift)

2011. nov. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Esetleg tudnék még valamilyen gyakorlatokat csinálni vele?
2011. nov. 16. 10:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudnál, de menj el egy kettlebell csoportba, ahol az alapokat megtanulod. Ez nem olyan, mint a konditerem, hogy beülsz egy gépbe és azt csinálod, amit a gép enged. Ezeket arra tervezték, hogy minden hülye tudjon velük edzeni, sérülésmentesen. A kettlebellt nem erre tervezték. Veszélyes avatatlan kézben.
2011. nov. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A probléma csak az, hogy errefelé nincs ilyen terem, ahová eltudnék menni. (és szerintem legalább 40 km-es körzetben sincs :S)


Szóval ha csinálni akarom, akkor magamtól kell rájönnöm, hogy hogy a jó és hogy nem.

2011. nov. 17. 12:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Pavel Tsatsouline - Kezd el a kettlebellt, hogy legalább értelmes gyakorlatokkal törd össze magad.
2011. dec. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!