Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tojás? Edzés előtt vagy után?

Tojás? Edzés előtt vagy után?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdés hogy naponta edzek (BJJ)és hogy főtt tojást edzés előtt vagy után egyem?fél 9kor érek haza edzésről és nem akarom hogy hízzak mert ugye a sárgájától lehet.De úgy olvastam hogy edzés után kell pótolni a fehérjét... ilyenkor mia teendő? Egyátalán ér/használ majd ez valamit?
2012. jan. 4. 19:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

figyellj.fogd ,

már be.fáradt vagyok a részletezéshez.nem nagyon érdekel hogy a sok gyúrósfiú meg a műmájer mire esküszik.

2012. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 dirtboy ***** válasza:

a szőlőcukorban,maltodextrinben,vitargoban,fruktózban stb. szénhidrátban mi a mesterséges vagy egyáltalán hogy lehet mesterségesen elő állítani?

vagy növényi és állati fehérjéket hogy lehet mesterségesen lő állítani?

sehogy.

vagy a kreatinokat ami ráadásul minden ember testében megtalálható,állatok húsában,tojásban előfordul.

ezek nem mesterséges anyagok,nem mesterségesen vannak előállítva.


még okés lenne ha azt mondanád hogy az aszpartam a káros benne,azt még elfogadom mert terjesztik róla hogy káros pedig még senki sem bizonyította be hogy tényleg káros lenne de ez a normális alátámasztás nélküli tápkieg pocsokondiázást inkább hagyjuk.

ennek nincs értelme.

orvosok is ajánlják,sőt felírják a sovány embereknek a táplálékkiegészítőket,azon belül a tömegnövelőket,ha nem lennének ezek be vizsgálva ezt nem tehetnék meg a dokik.

de mindegy hagyjuk is ezt a témát.

2012. jan. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Pedig itt lenne az alkalom, hogy felvilágosítsd őket a valóságról, és hogy mennyire káros, amit esznek. Biztos örülnének neki, ha megmentenéd őket a sok gonosz adaléktól, nem? Sajnos úgy tűnik, hogy az ezzel foglalkozó oldalak tudományos háttere (mert a sok gyúrósfiú igazából foglalkozik ezzel, muszáj nekik, ha eredményt akarnak) mind-mind téves, jaj de kár.

Epekedve várom a részletezést.

2012. jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
a dokik simán megteszi pénzért.nekem mondta komálós orvos,hogy mi van,és kicsit más mint ami a köztudatba van.
2012. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A tojast megfozheted elozo nap es elall a hutoben. Vidd magaddal a tatyoban es edzes utan a buszmegalloban hamozd meg es told be.

En minden vasarnap megfozok 5 tojit es hetkozben, meloban egyet mindig megeszek. Nem romlik meg.

Ha birod, akkor fogyaszd nyugodtan nyersen, semmi bajod nem lesz tole, raadasul nyers allapotaban haznosabb mint "kicsapodott" allapotaban. (persze elotte jol keverd ossze, ugy konnyebben lecsuszik:)


Ha feherjeporra akarod a penzed kolteni, akkor tejsavot vegyel, de olyat amiben concentratum van es nem izolatum. Lehetoleg mesterseges szaroktol mentes (aspartam... kedves dirtboy, belinkeljem a sokezer oldalt ami a karos hatasaival foglalkozik? bar mind angolul van) vagyis minel kevesebb 'egyeb' dolog legyen benne a feherjen kivul. Inkabb vegyel izesites nelkulit (abban kevesebb a trutyi) es otthon keverd ossze orolt fahejjal vagy daralt mandulaval vagy mezzel, ugy nem lesz olyan gaz az ize.


Es igen, edzes utan fontos hogy potold a feherjet, meg akkor is ha este van.

2012. jan. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 dirtboy ***** válasza:

ma 01:45


[link]

2012. jan. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Dirtboy, en nem kertem linket. Hidd el en is tudnek linkelni ennek az ellenkezojerol de nem teszem mert felesleges szaj(szo)karate. A kerdezo dolga (es kotelessege) ennek alapos utana jarasa es szamara az igazsag felfedezese/kutatasa :)
2012. jan. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 dirtboy ***** válasza:

meg kérlek rá hogy linkelj nekem egyet ezzel kapcsolatban.

köszönöm

2012. jan. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Itt van ketto:

[link]


[link]

2012. jan. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 dirtboy ***** válasza:

szívesen elolvasnám csak nem tudok angolul.

na mindegy legalább linkeltél.

köszi

2009 őszén majd bele pusztultam a nyers tojás fogyasztásba szóval meggyőzni nem tud engem semmi arról hogy a nyers tojás jó de legalább linketél valamit.

2012. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!