Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Nem fejlődik a mellizmom, mit...

Nem fejlődik a mellizmom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan 1,5 éve edzek, tudom ez nem sok idő, viszont minden izomcsoportom szépen fejlődött/fejlődik, kivéve a mellem.

Minden melledzést követő napon érzem hogy keményen megdolgoztam a mellem, nem is izomláz igazából, hanem egyszerűen érzem hogy meglett dolgozva.

Kajálásom rendben, napi szükséges ch és fehérje bevitel megvan, multivitamin+C vitamin megvan, kiegészítők megfelelően vannak alkalmazva.

Írnátok olyan sorozat, ismétlésszámokat, illetve edzés módszereket amik hatásosak lehetnek?

Köszönöm!


2012. jan. 15. 16:56
 1/8 dirtboy ***** válasza:
írd le a melledzésedet hagy nézzem át.
2012. jan. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
rúddal mindig van egy 50-55ös ismétlés,aztán 4x10 fekve,5x20 ferdén (magas ismétlésnél jobban érzem a mellem fölső részét) 5x10 tárogatás,majd 4x20 áthúzás. Persze nyújtok is edzés után.
2012. jan. 15. 17:41
 3/8 dirtboy ***** válasza:

a ferdepadot tedd néha a sima fekvenyomás elé.

az elején nem kéne szerintem 50-55 ismétlést nyomni,20-25 max 30 is elég.

néha rakjál be kézi súlyzós nyomást is ne csak rudasat.

és tárogass ferde padon is.

2012. jan. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
dirtboy-jal egyetértve(kézisúlyzó és rudas variálása) annyit tennék hozzá, hogy szerintem túl sok a sorozat. Nyomásoknál elég lenne 4 is, tárogatásnál és áthúzásnál a 3 sorozat is. Így is lenne 14 sorozat. Én van mikor 3 gyakorlatból megoldom.
2012. jan. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Sokak szerint a tolódzkodás előre dőlve is "hozza" a tömeget,Neked mi a véleményed?
2012. jan. 15. 18:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Így van, a tolódzkodás is hozza, az áthúzás helyére tenném be néha. (ne ez legyen az 5. gyakorlat :) )
2012. jan. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg csak a szokásos kérdező, aki nincs tisztában azzal, hogy mekkora is egy arányos mellizom
2012. jan. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
meddig tart a mell eddzésed? arra figyelj hogy sose akaszd ki a vállad mikor fekvenyomsz,bár nem tudom hogy csinálod de ez gyakori hiba,nálam is az volt, ne siess lassan hajsd égre a gyakorlatokat és az elöttem álaszolóknak igazat adva tegyél be kézi súlyzós eddzést is és tolockodást valamint csigás keresztezést is ajánlom
2012. jan. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!