Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért fejlődik máshogy a két...

Ledzep kérdése:

Miért fejlődik máshogy a két mellizmom? (részletek lent)

Figyelt kérdés

lassan már 1,5 hónapja gyúrok.....kaptam egy fekvőpadot...de a jobb mellizmom rendesen fejlődik a bal meg laposabb és az alsó melizo meg egyáltalán nem akar fejlődni....

pedig válszélességtől vastgabban a mellbimbó alatti részre engedem a súlyt, egyszerre nyomom ki...már vagy 10x átolvastam mit írnak bodyduilder.hu-n.....

a másik hogya job bicepszem is sokkal jobban fejlődik a balnál....értem én hogy másképp tapadnak meg az izmok....de akkor is elkeserítő

a bal bicepszem sokkal kisebb terhelést bír mint a bal legalábbis mert ugyanazzal a súllyal csinálom mind2 kézzel....de a bal hamar elkezd égni, mármint a bicepszem és hiába csinálok többet mint jobbal akkor is csak minimálisan fejlődik....

teljesen el vagyok keseredve

valami jótanács

megjegyzem abbahagyni nem akarom, mert szeretem csinálni, meg formálni akarom a testem, de így hogy ilyen gondok vannak el vagyok keseredve


2011. jún. 16. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"a bal bicepszem sokkal kisebb terhelést bír mint a bal" xDD


Csinálj többet ballal.

2011. jún. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a body.builder -en van egy cikk valami oylasmi hogy " a lemaradt testrészek felhozása" vagy hasonló :D de amúgy jobb lenne ha konditeremben edzenél... meg az ottani edzőtől is megkérdezheted h mi a baj :D
2011. jún. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
egykezessel kéne edzeni, ami teremben megoldható lenne jobban, amúgy meg genetika, ez van. Majd ha nem 1,5 hónapja edzel, ( nem is értem a 2 semmi izom közül hogy látod hogy melyik nagyobb) hanem 10 éve, akkor az 50es karnál nem feltűnő ha az egyik 51es másik meg csak 49es.
2011. jún. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Apróbb aszimmetriák mindenkinél előfordulnak. Csináld azt, hogy pár gyakorlatnál külön edzed a két izmot. A gyengével kezded, az a mérvadó. Az erősebbel pedig ugyanannyi ismétlést csinálsz, amennyit a gyengébből sikerült kihoznod.
2011. jún. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mrolympia


Senki se szimmetrikus,ez van,bele kell törődni.Amúgy meg én is kíváncsi lennék,hogy honnan látod 1,5 hónap edzés után a különbséget?

2011. jún. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

hát hogy az alsó mellizom kezd látszódni a jobb oldalon...a bal oldalon meg semmi.....

és haver is mondta hogy a bal mellizom kisebbnek tűnik a jobb mellett...

azért ennyi idő alatt is fejlődget a dolog valamit heti 4 edzés mellet

nemsokat....de azért....

2011. jún. 16. 23:10
 7/11 anonim ***** válasza:
1,5 hónap alatt volt 6 melledzésed elvileg, az alatt mennyire látszik véglegesen, rendesen szerinted? Majd fél év múlva térjünk rá vissza, addig is koncentrálj a helyes végrehajtásra.
2011. jún. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

tuom hogy ez még semmi és sokat változik, csak attól parázok ha most ilyen akor később is máshogy fog kinézni...

én eddig abban a hitben éltem hogy minden egyformán fejlődik ha szabályosan csinálom

2011. jún. 17. 10:48
 9/11 A kérdező kommentje:

egyébként a heti 4 edzésből 2 mellizom bicepsz tricepsz....

2 meg lá és has

2011. jún. 17. 10:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Kezdj el a hátadra edzeni!
2019. máj. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!