Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem fejlődik a mellizmom?

Miért nem fejlődik a mellizmom?

Figyelt kérdés

2 és fél honapja járok edzeni, heti 3szor. (tudom, hogy nem nagy idő :D)

Étrendem is okés. Rendesen fejődök, de a mellizmom csak minimálisat nőtt.

mellre fekvenyomással kezdek, (bemelegítésen kívül) csinálok 12-t aztán 3x8 és 6-7-t maxxal amit elbirok.

Azután 45fokospadon (bemelegítésen kívül) 4x8

végül tárogatok gépen. 1x12, 3x8

Nem vártam gigamellizmokat, csak a többi testrészemhez képest, gyengébben fejlődnek.

valamit rosszul csinálok esetleg, vagy mi lehet a baj?


2011. júl. 18. 20:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
2,5 hónap után, ha megmondod mid fejlődik gyorsabban vagy lassabban, akkor mágus vagy.
2011. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

oooooooo de sok hülye van igaz heti 3 rom edzés nem sok én mikor enyi ideje jártam edzeni énis megmondtamh mim menyit fejlödöt jó én egy héten 5 ször mentem le kondi terembe az elsö 2,5 honapba 30 kg rol felmentem 50 re fekve aztán jött a töbi anyi hogy töbet nyomj fekve és töbször menj edzeni

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. júl. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 TOMAtm ***** válasza:
ennyitől fejlődnöd kéne,ez teljesen jó amit csinálsz.edzés utáni szénhidrátbeviteled és a kajálásod biztos rendben van?
2011. júl. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Írd le a kezdő mell-hát kerületed és a mostanit.

Egyébként meg kezdőként bőven elég lenne 1 gyakorlat,pl fekvenyomás heti 3x.

2011. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Edzés után megy a 40gramm dextroz,és a másfél adag whey pro.

Utána ha hazaérek, rizs+csirke.

2011. júl. 18. 21:41
 6/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Heti háromszor ne eddz mellet, hacsak nem átmozgató edzést végzel, ami két okból is hülyeség: 2.5 hónap után nem kell már, a másik pedig, hogy átmozgatónál sok a gyaksi mellre (is).

Heti egyszer eddzed meg, ugyanebben a szisztémában(mondjuk váltogathatod a rúddal való fekvenyomást és a kézisúlyzós változatot) úgy, hogy a negatív szakasz lassú, a pozitív viszont robbanékony!

Ezen kívül csak azt tudom mondani, hogy nem para, mindenkinek van könnyebben és nehezebben fejlődő izomcsoportja, lehet, hogy neked épp a melled ilyen. De ennyi idő után még nagyon korai levonni a következtetést. Csak csináld becsülettel, hajrá!

2011. júl. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 escrogar ***** válasza:
erősödött-e? ha igen, akkor jól csinálod.
2011. júl. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Baranyai Mihály te véridióta, ki a f@szt érdekel mennyivel nyomsz többel, méret a lényeg, abban meg qrvára nemtudod 2,5 hónap után megmondani mid fejlődik jobban, mer semmid nem fejlődött még semmit.
2011. júl. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D
2011. júl. 19. 07:50
 10/24 anonim ***** válasza:
hát persze van pár analfabéta aki egy héten egyszer megy el kondi terembe 10 percre az persze hogy nem fejlődik de pl megint egy sját példa én 2.5 honap alat a bicepszem 5 cm nőt se gefej aki normálisan edz nem a netröl szed sok hülyeséget az fejlödik és magadnak kel kitapasztalmod hogy hogyan fejlödsz a legjoban
2011. júl. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!