Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kb. mikorra várható a fejlődés...

Kb. mikorra várható a fejlődés lelassulása?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szeptember óta kondizom, az első másfél-két hónapban teljes testes alapozó edzést csináltam ekkor voltam kb. 60 kg.Aztán elkezdtem egy 4 napos osztott edzéstervet, és mellé elkezdtem rendesen kajálni. Azóta 6 kg izom jött fel. Azt hallottam hogy az elején még viszonylag gyorsan lehet fejlődni de később lelassul, ez durván mikorra várható? 70 kg-ra még azért felmehetek a közeljövőben?
2012. febr. 10. 19:56
1 2
 1/12 dirtboy ***** válasza:

eltérő de kb. fél évig azért elég gyorsan jön a fejlődés.

70kilóra simán felmehetsz pár hónap alatt.


/Azóta 6 kg izom jött fel./


pontosabban 6kilóval nőtt a testsúlyod,nem ugyan az mint a 6kiló izom felszedése

2012. febr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi, szerintem ha elérem a 70 kg-ot úgy már nagyjából emberformájú leszek.Utána már csak egyre lassabb lesz a fejlődés?
2012. febr. 10. 20:35
 3/12 dirtboy ***** válasza:

hogy mikortól lesz lassabb azt pontosan nem lehet meg mondani,minden estre igen a fejlődés folyamatosan lassul ahogy lassacskán közeledik az ember a genetikai határához.

de általában az emberek fejlődését nem a genetika limitálja hanem az étkezése,edzése.

arra figyel és akkor sokáig jó ütemben fogsz fejlődni.

2012. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Texas Tex válasza:
Mi haverommal együtt kezdtünk el edzeni, ugyan úgy edzettünk, nagyjából a kaja és a táp.kiegek is egyformák voltak.. Én kb fél év után megálltam szinte teljesen a növekedésben, ő nem. Viszont nekem a lábam sokkal jobban fejlődött, neki meg a karja. Szerintem a genetika is nagyban hozzászól ezekhez. Valakinél könnyen megy, valakinél nehezebben.
2012. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát azért fél év után nem illene megállni a fejlődésben már ne haragudj akkor ha így menne akkor csomóan elkezdenének szeptemberben és tavaszra marad az only strand és bulizás . , mert ugyebár utána úgy is jön megint szeptembertől a fél év . Annyi ,hogy fél év alatt ,nagyon gyorsnak tűnhet a fejlődés ,de még utána is bőven gyors szerintem ,de legalábbis megállni biztos nem fogsz .
2012. febr. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 dirtboy ***** válasza:

/hát azért fél év után nem illene megállni a fejlődésben már ne haragudj/


nem haragszom de ki a faszom írta hogy fél év után megáll valaki a fejlődésben,mert hogy én ilyet nem írtam az is biztos

értő olvasást gyakorold mielőtt belém kötsz

2012. febr. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Texas Tex válasza:
Szerintem nekem írta. Háát, 2 évig edzettem, fél évig intenzíven fejlődtem, de utána csak nagyon minimálisan, pedig szerintem rendben volt a kaja, edzés, pihenés, kieg, minden. Nagyon fanatikusan csináltam, amit lehetett elolvastam erről és próbáltam betartani, de izomtömeg és erőnlét terén is stagnáltam 1,5 évig.
2012. febr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na akkor ki gyakorolja az értő olvasást most Dirtboy ? :D
2012. febr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 dirtboy ***** válasza:

ma 14:32


1. nem volt megnevezés nem írtad hogy kinek szánod a kommentedet,és a fa szom sem tudta hogy a másik mit írt


2. azt látom hogy le van pontozva az első válaszom amit leszarok de arra ad indokot hogy azt higgyem hogy nekem írtad mert valaki láthatóan nem értett velem egyet gondolom ezért a piros pacsi


3. akkor vedd úgy hogy nem szóltam


4. máskor írd oda hogy kinek szánod a kommentedet amennyiben nem a kérdező kérdésére válaszolsz és akkor nem lesz félre értés

2012. febr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát csak egyértelmű volt ,hogy kinek , mert valaki pontosan azt írta amit én megcáfoltam ,ha te nem ezt írtad akkor vagy nem foglalkozol vele ,mert úgyse neked jött vagy ha foglalkozol vele akkor olvasd át ,hogy mi történt a topicba és nehogy már még lecsesszél ,azért ,mert előtte olyanért csesztél le ami nem is volt valós dolog arról én nem tehetek hogy lepontoztak valszeg valakinek nem tetszel és ezért ahol lát lepontoz vannak ilyen emberek én is azért rejtettem el ma megint a nevemet mert észrevettem már régebben is ha elrejtem a nevem akkor emelkedik a %
2012. febr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!