Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Big Bang vagy Attack? Melyikől...

Big Bang vagy Attack? Melyikől várható nagyobb fejlődés (jó étrend mellett, természetesen)?

Figyelt kérdés

2012. jan. 19. 21:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
a bigbang inkább ilyen edzés előtti durrantó , az attack kreatin , ha azonnali erő növekedést és dagadó izmokat akkor bigbang
2012. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy a kreatin kúra után összeesel?
2012. jan. 19. 21:25
 3/15 A kérdező kommentje:
mármint izomilag.
2012. jan. 19. 21:25
 4/15 anonim ***** válasza:
valamilyen szinten igen , de ez nagyon minimális , és egyén függő , de ha már kreatin kúrát akarsz akkor ne attackot vegyél , hanem egy sima monohidrátot :)
2012. jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igazából vacilálok, szeretnék valami újat kipróbálni. Eddig még kreatint se nagyon használtam, inkább az alap kiegészítőket. Most diétázom és gondoltam a végén jó volna valamivel megdobni egy kicsit a végeredményt. Tesztofokozót már próbáltam, de annyira nem jött be, sima aminósavtól nem várok túl nagy dolgokat, kreatinnal még nincs tapasztalatom csak a szóbeszére hagyatkozok. :D
2012. jan. 19. 21:34
 6/15 anonim ***** válasza:

kreatin diéta alatt?:DDD

bcaat vegyél inkább , meg glutamint

kreatint meg csak tömegelés alatt használj , egyébként hmb is hasznos szálkásításkor

2012. jan. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"Most diétázom és gondoltam a végén jó volna valamivel megdobni egy kicsit a végeredményt."


Nem diéta alatt! Diéta után, tömegeléskor.

2012. jan. 19. 21:52
 8/15 anonim ***** válasza:

.DDD

nem lenne jobb előbb tömegelni?

azt hittem hogy valamilyen szinten értesz a dologhoz , de tévedtem , ebbe az esetben

[link]

ha ezt mind végig olvastad , hidd el , nem lesz több kérdésed

2012. jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Öcsém, ne játszd már a hülyét. Tömegeltem két évig. 70kg-val kezdtem, 102kg-ról kezdtem a diétát. Hülye azért nem vagyok.
2012. jan. 19. 21:59
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
aha , ha 2 éve gyúrsz ( amit kötve hiszek) , nem szégyeled a pofád egy ilyen kérdés után? inkább maradj csöndben , is olvass
2012. jan. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!