Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mekkora fejlődés várható?

Mekkora fejlődés várható?

Figyelt kérdés

nem vagyok olyan aki könnyen zsírosodik de most 8g/tskg ch-t és 2g/tskg protein-t viszek majd be naponta.

70kg vagyok most és 175cm magas jó formás és jó genetika tehát arányos vagyok.

20kg felszedése mennyi idő lehet?

4-6hónap?

kb ebből 10-10kg izom és zsír lesz majd nem?


2012. febr. 11. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
ha a 8g/tskg-nak minimum a fele dextrózból megy, akkor 3-4 hónap alatt szerintem sikerülhet :)
2012. febr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
persze akkor tedd oda magad rendesen az edzésen
2012. febr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

20 kg-ból tuti nem lenne 10 kg izom ilyen gyors tömegelésnél. Még nagyon jól belőtt 5g/testtömeg kg ch-nál és jóval lassabb tömegelésnél is csak a legoptimálisabb esetben lesz naturálban fele izom a felszedett tömegnek.

ahogy nyuszi is írja, ezt nem lehetne bevinni csak egy csomó cukorral együtt, akkor meg még biztosabb ,hogy szinte zsír lenne az egész, nem sok izom lenne belőle.

Egyél csak 5-6 g/testtömeg kg ch-t, abból többet profitálhatsz.

2012. febr. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

de rendes étrend+kieg.

ezekből megvan és nem úgy hogy fele cukor.

megvan a fehérje is.

tényleg az jó ha fehérje forrásnak nem mindig tudok húst enii hanem tojás,túró,tejföl,tej meg ilyenek?

és így már meglenne az a 10-10kg izom és zsír?

2012. febr. 12. 10:04
 5/9 anonim ***** válasza:

de figyelj Schwarzi, próbáltál te már az utóbbi 1 év alatt legalább egyetlen 1 nap 8g/tskg-nyi rizst meg zabpelyhet magadba tömni??? ez rengeteg, és századszorra is leírjuk, hogy rohadtul semmi értelme, mert nem, nem lenne meg az 1:1 arány, és bezsírosodnál, és óriási beled lenne, és 5 nap után semmilyen kajára még csak rá sem tudnál nézni. de tessék, próbáld ki, azt mondjuk nem tudom, hogy eddig miért nem tetted meg, csak ne kérdezgesd már tovább a hülyeségeket légyszi..


tejfölt és tejet ne egyél, tojás jó, és túró is estére, de a fehérje legnagyobb része azért legyen állati eredetű.

2012. febr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elég nagy a célod barátom. :) Szerintem sikerülhet. Hardcore edzéssel, s kajával sikerülhet.

Fehérjét tedd fel 4g/kg, ch-t 7-8g/kg. Ha betartod, minden egyes nap, még nagy válhat belőled! :)

2012. febr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

utolsó komolyan írtad vagy csak hülyéskedsz?

megkérdezhetem hogy neked milyen az étrended és hány kg vagy?

2012. febr. 13. 13:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Én focista vagyok :)

Fehérje bevitelem 260 gramm, a ch 150-160gramm! :)

2012. febr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
172cm, 65,6kg. 62,5kg-val kezdtem 3 hete a kondizást! :) És még, csak átmozgatással edzem! :D
2012. febr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!