Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Van értelme elkezdenem boxolni...

Van értelme elkezdenem boxolni így?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, soha nem műveltem semmilyen küzdősportot, kondiztam egy ideig meg most kb fél éve crossfitezek. 176 centi vagyok és 67 kiló, elég szálkás alkat. Viszont most megtetszett nagyon a box, itthon zsákolgatok is meg stb, de eléggé visszatart, hogy bent hülyére vernek a velem egy súlyúak, plusz nem valami nagy az állóképességem(futni nem nagyon bírok pl), úgyhogy ezek visszatartanak. Menjek el szerintetek vagy már késő ilyen korban elkezdeni?Természetesen nem versenyszerűen akarom.
2012. febr. 25. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy van! Mindenki elkezdte valahol...:)
2012. febr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha a crossfittől sem javult az állóképességed,akkor nem tudom mitől fog.

egyébként meg persze,elkezdheted,nem csak te leszel ott kezdő.

addig meg ne zsákolj otthon,amíg nem tanítanak meg rendesen ütni,mert csak a hibás technikádat mélyíted.

2012. febr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Javult a crossfittől, de a zsákolás + sparring/árnyékolás eléggé lefáraszt. Na mindegy, szerintem lenézek egy kezdő csoportos edzésre hogy milyen, aztán meglátjuk :) köszi a válaszokat
2012. febr. 25. 20:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Én is bokszolok. Azt felejtsd el, hogy első edzésen összevernek, mert ez nem Thai Box!! Ebben az országban nagy hagyománya van az ökölvívásnak. Mint az már leírták, mindenki elkezdte valahol, szóval menjél el bátran az edzésekre! :)

2012. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
és ne zsákolj otthon, mert berögzül a szar technika, és baromi nehezen javítod majd ki...
2012. febr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!