Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Komplett deszkát akarok venni...

Komplett deszkát akarok venni Pesten, hol érdemes?

Figyelt kérdés
(Kezdő vagyok!) Arra gondoltam egy skateshopban veszek 1et de nem tudom, lehet-e kezdő deszkákat kapni, mondjuk a STÉG-ben?

2012. ápr. 3. 20:22
 1/6 krisz.07 válasza:
Rendelj neten ha kezdővagy akk először nem kell egy fullos elég mondjuk egy decathlon os deszka is. Én is olyannal kezdtem. :)
2012. ápr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is a decathlonosat ajánlom, 12 ezerért vettem, egyedül a mintájával van gond, nekem nem tetszik, túl gyerekes, pedig nem gyerek deszka. Azóta sincs különösebben semmi baja, még nem jutottam vele sokra, tehát nem tudom hogy mikor érdemes váltani profibb deszkára.
2012. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 krisz.07 válasza:
Kicsit komnolyabbra szerintem a flip trükköknél már nem árt pl ha már a kickflip nél jársz ott azért jobb ha nem egy decathlonos deszkás van. Én is ennél a trükknél jártam olyan fél hónapja. Szovl még én is csak kezdő vagyok.
2012. ápr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!:))
2012. ápr. 10. 21:22
 5/6 anonim válasza:
ha kezdő vagy akk én a hervis choke deszkáit ajánlom 11-13.000 ig vannak a jó kezdők lejjebb nemenj, nekem a legelsőm egy choke typo volt aztán egy choke ghetto most végül egy element van
2012. ápr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. ápr. 14. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!