Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 125 kiló tömény zsír vagyok....

125 kiló tömény zsír vagyok. Heti 3x járok spinningre, érdemes fehérjeport szednem ha fogyni akarok?

Figyelt kérdés
Perpill amit szedek az edzés előtt L-Karnitin + edzés után 1 adag fehérjepor. Elég drága a fehérjepor és habár mindennap 2 adag lenne az ideális, ennyit nem szándékozom rászánni.
2012. febr. 19. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Biztosan lesz, aki azt mondja, hogy igen. Szerintem felesleges mindenféle műanyag.

A fogyáshoz ez amúgy sem elég. Kevesebbet és/vagy másképp kell enni. A spinning oké, ha nem terheli túlzottan az izületeket.

2012. febr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zakathol ***** válasza:
37%

Szálkásító étrended legyen! Étrend nélkül semmit érdemlegeset nem érhetsz el. Ha megvan az étrended és még hiányzik valami, akkor használj étrendkiegészítőt.


Az első válaszolónak meg csak annyit, hogy egy tudatlan idióta, nem kell az ilyenre hallgatni.

2012. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bizony, hogy lesz aki azt mondja. Én pl.

A protein és az l- karnitin is teljesen természetes anyagok, nyugodtan mehet.

2012. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 clint ***** válasza:
igen és kifejezetten hasznos lehet a szója protein vagy a szója tartalmuak...
2012. febr. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azt hiszem előbb az étrendemen kell változtatnom akkor és utána vissza a fehérjepor.
2012. febr. 20. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!