Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Előbb néztem a youtuben wing...

Előbb néztem a youtuben wing tsun videókat. Jó az az észre vételem, hogy több ellenfél ellen már nem hatékony?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 10. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem jó, mert sok ütésből végzik ki az ellenfelet, viszont magasabb szinten jó, nekem van Wing Chun tapasztalatom, az nagyon jó, de nem szabad leragadni egyetlen harcművészetnél... tanulj többet, egyszerre csak egyet, de azt magas szinten!


Peace.!

2012. ápr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
több ellenfél ellen már igazságtalan harcolni tehát nem is éri meg,inkább futni szokás akkor,ha nagyon májer vagy akkor persze lehet megpróbálni de már kettő ellen is nehéz nem bekapni egy két ütést és nem kifáradni hogy érj is valamit,ezért ha önvédelem szempontjából nézzük a legjobban ugy véded meg magad ha nem támadsz hanem futsz....
2012. ápr. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazad van,csak könnyen lehet olyan helyzet is ahonnan nem lehet elfutni.
2012. ápr. 13. 01:17
 4/11 anonim válasza:
ahonnan nem futhatsz el?olyan nincs max ha beszartál,ha már körbevesznek akkor elmulasztottál valamit.....mindenesetre ha már látod hogy futni kell ne gondolkozz sokat...
2012. ápr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
B@zmeg ne legyél már ennyire nyomi, ha ott van melletted húgod vagy anyád akkor érezzék már magukat biztonságban, meg ha a barátnőddel járkálsz és elfutsz a pics@ba az nem megoldás te okos...
2012. ápr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsóval 1et értek,csak a múltkor lusta voltam ugyanezt leírni.
2012. ápr. 17. 19:27
 7/11 anonim válasza:
Aha,hát ha olyan van melletted akit meg akarsz védeni,akkor már nem vagy egyedül,vagyis nem egyről beszélünk.Ha meg valami állat képes bántani egy nőt vagy egy gyereket azt nem megverni kell hanem lelőni:D
2012. ápr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt majd mond neki amikor agyonver... Hülyeségeket beszélsz... Egy nőt NEKED kell megvédened...
2012. ápr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
hát ezt a kung fu-t nő találta fel szóval ha már itt tartunk védjen meg engem ő haha:D nem de tényleg a hősködésről beszélek hogy sokszor valaki nagyon túlbecsüli magát és a biztonságos távolságtartás helyett felesleges belharcba keveredik.....de igen persze nekem kell megvédenem....ha már oda jutunk....
2012. ápr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Így van egy nőt meg kell védeni... De te okoska nem vagy superman hogy az ilyen 10 emberes csordákat gond nélkül lezúzod úgy hogy esetleg nem kapják el barátnődet vagy nem ütik meg és még ne is beszéljünk a késesekről... Nyilván ha ott van valaki akkor valamivel meg kell védened magad de egy átlagembernek nincs 10-20 éve hogy megtanulja ezt akár fegyver ellen is... Ha 1-2 ember jön neked nyilván védd meg magad vagy barátnődet stb., de ha már eldurvul a helyzet és lesz ott 10 fő akár késekkel és még a szeretteidre is figyelned kell akkor már valami fegyver kell.
2012. máj. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!