Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik kuzdosport a leghatasos...

Melyik kuzdosport a leghatasosabb tobb ellenfel ellen?

Figyelt kérdés

Mar ha ezt igy meg lehet hatarozni..

Jo mondjuk szamitasba lehet venni, hogy az ellenfelek milyen kuzdosportot csinalnak es mennyi ideje stb... szal h mennyire kepzettek... de akkor vegyuk azt peldanak, hogy az ellenfelek nem tanultak kuzdosportot.


2011. szept. 18. 20:37
 1/8 anonim válasza:
Mondd, hogy rajok p*csáját akarod szétrúgni! :D
2011. szept. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem.. csak a mostani "Tobben vagyunk kemenyek vagyunk, de egyedul nyuszik vagyunk" stilus ellen akarom magam kikepezni hatasosan :)... amugy mar evek ota kuzdosportolok, mindig mast probaltam ki es csinaltam 1-2 evig.. es most szeretnek erre atallni. Nem szoktam ilyen tarsasagokba belepotlani.. legalabbis meg eddig nem volt hozzajuk szerencsem.. de minden eshetosegre jo felkeszulni :)
2011. szept. 18. 20:53
 3/8 anonim ***** válasza:

krav-maga

Ha jól tudom több ember ellen is hatásos.

2011. szept. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez jonak tunik, utannaneztem es ugylattam hogy nehol a katonakat is erre kepezik ki.. nemlehet rossz :)
2011. szept. 18. 21:22
 5/8 xyzkds válasza:

ha nem haragszol, akkor én nem ajánlanám a krav-magát

mindenki az egekbe isteníti, pedig nem egy nagy szám

nincs testkeményítés, vagy legalábbis nem eléggé, ami elengedhetetlen ahhoz, h meg tudd magad védeni, persze, ha már járatos a vagy az ügyben, akk jól jöhet egy kis technikai fejlődés, mert azt ad, de én a kempot javaslom

2011. szept. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na, a Kravot felejtsd el. Annyit érsz el vele, hogy hamis önbizalmat fogsz szerezni, mivel azt hiszed hatásosan megtudod magad védeni magad vele, de csak annyit érsz el vele, hogy jobban megvereted magadat. Ugyanis már alapból ott gondok kezdődnek a Krav-nál, hogy ha valaki oktató akar lenni, akkor nem el kell érnie egy bizonyos szintet a Krav Maga-ban, hanem X összeget kifizetni és máris Krav Maga oktatói lapot kap.

Úgyhogy a Kravot felejtsd el. Több ellenfél ellen meg több év tapasztalattal tudnád felvenni a versenyt.

2011. szept. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akik a kravmagat ennyire leszólják azoktól megkérdezném hogy akkor mégis miért ezt tanítják izraelbe minden katonának? Biztosan azért mert olyan szar...
2011. szept. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Izrael, amerika, Oroszország(itt systema az alap de kravot is oktatnak)Japán (harcművészetek istenítőknek ajánlom figyelmébe) Finnország, lengyelország... Ezekben az országokban mindenhol oktatnak a katonaságnál is Krav Magát.

Az oktatáshoz meg el kell érni egy szintet nem pedig megveszed a papírt. Ezt nem tudom honnan vetted de egy baromság.

2011. dec. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!