Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondis FEHÉRJE képpel! Szerint...

Kondis FEHÉRJE képpel! Szerintetek jó minőségű ez a fehérje? Nagyjából értek hozzá, mert gyúrok már egy ideje, de sztem túl olcsó (ami sose baj :D) csak azért inkább rákérdezek, hátha vannak itt hozzá értők is. :D köszi. :D 18/F

Figyelt kérdés

[link]

1700 ft/kg és nagyon jó minőséget ígér. Többek között:

Tápérték: 100 g termékben


fehérje (tejsavó): 80 g


szénhidrát (laktóz): 10 g


zsír: >;;;;;;;;;;;;;;;;; 5 g



Illetve fontos ásványi anyagokat és vitaminokat tartalmaz 5g-ban.



és azt írja, h adalékanyag mentes. :D:D köszi előre is. :D BYE


2011. aug. 24. 13:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
sztem vmi fos lehet, talán tejpor vagy hasonló.
2011. aug. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
De eddig csak pozitív visszaigazolása van szóval nem hiszem h tejpor. :D de azért kösz :D Akkor nem kapna pozitívat ha szar lenne és mnár évek óra nyomja az eladást. :D Ja és nagykerből szerzi elvileg. :D
2011. aug. 24. 13:30
 3/24 A kérdező kommentje:
évek óta :D
2011. aug. 24. 13:30
 4/24 dirtboy ***** válasza:
ez olyan ízesítetlen félig kész protein,amit nem lehet tápkiegel foglakozó helyen szerezni csak vatera meg hasonló helyekről??????
2011. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Pfuj de undorító, ne szedj ilyet mert felpuffadsz.


(egyébként nem, ez valami szar)

2011. aug. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ahogy mondod olyan ízesítetlen cucc amit olyan helyekről lehet szerezni. :D pontosan. :D pl vatera ez is onnan van. :D
2011. aug. 24. 13:51
 7/24 A kérdező kommentje:
És ezt boltban biztos, h nem kapsz. :D olyan cucc. :D
2011. aug. 24. 13:52
 8/24 anonim ***** válasza:
59%
Biztos nagyon menő cucc, légy büszke magadra hogy ilyen szuper dolgot tudtál szerezni.
2011. aug. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 dirtboy ***** válasza:

sejtetem hogy olyan cucc,ne szedd mert szart sem ér,ismerősöm kipróbálta egyszer hogy menyire tölt és kb semennyire,proteinnek nulla.De már mástól is halottam ilyen cucc-ról negatívat.

hiába írják hogy menyire jó meg hogy 80% a protein de akkor is egy rakat szar,/nem hiába olcsó/

aki meg dicséri az meg egy retardált lehet.

2011. aug. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Akkor melyiket ajánlanád? (utolsó). Gondolom akkor boltban kéne venni, de annyit azért nem szívesen adnék érte, nem anyagi gondok miatt csak sajnálom rá. :D Ezért gondoltam, h ilyet vennék. :D
2011. aug. 24. 14:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!